if Tasarım Ödülleri 2017'de neler oldu, Kimler hangi ödülü aldı?

Teknoloji dünyası da iF Tasarım Ödülleri'ne layik görüldü. Hangi model, hangi varyasyonla ödül aldı?

 Hyundai i30 Hyundai iF Design ödülünü bu yıl i30 modeli ile kazandı. i30’un 1.6 GDI (benzinli) ve 1.6 CRDi dizel motor seçenekleri var. Çok sayıda ileri teknoloji ürünü, özellik ve fonksiyon standart olarak geliyor. Normal, Sport ve Comfort olmak üzere üç farklı sürüş modu sunan FLEX STEER™ teknolojisi ile direksiyon tepkileri hiç olmadığı kadar rahat hissedilebilir hale geliyor. Elektronik Stabilite Programı ve 7 hava yastığı, maksimum güvenlik sunan i30’un güvenlik donanımlarından yalnızca birkaçı.

 IBM Flash System 9000 IBM, Flash System 9000 serisi ile Bilgisayar Ürünleri kategorisinde ödül aldı. Seri, veri depolamaya yenilikçi yaklaşımı, birden fazla çözümde IBM FlashCore teknolojisinin dinamik performansı ile entegre olmasıyla ödüle değer görüldü. Sistem, bulut çapında işler için tamamen flash bir depolama yapısı sunuyor.

 Yedi IF Design ödülü aldı Huawei’nin şu ürünleri ödüllendirildi:

Huawei Mate 9 Pro, Huawei Mate 9 Pro Akıllı Kapak, Huawei nova Plus, Huawei MediaPad M3, Huawei FIT, Huawei AP7X52 serisi erişim noktası, Huawei Te10 bulut video uç noktası. Huawei Mate 9 Pro Mükemmel simetrik bir gövdeye ve kenarları kavisli 5.5” 2K’lık bir ekrana sahip. Telefonun önündeki kavislerin kullanıcının tutuşunu iyileştirmek için arkada da aynısı bulunuyor. Huawei ayrıca hem akıllı hem de pratik akse - suarları, pratik ve çekici hale getirmeye çalışıyor. Huawei Mate 9 Pro Akıllı Kapak, yüksek kaliteli, çevre dostu bir malzemeden yapılmış. Sıkıştırma ve düşmeye karşı daya - nıklı, sağlam ve daha iyi bir akıllı telefon koruması sağlıyor. Ayrıca, şeffaf yan camın tasarımı, kullanımı daha da kolaylaştırıyor. Huawei TE10 Te10 bulut video uç noktası, şık görünümü kolay kurulumu, yazılım ve dona - nımın kesintisiz entegrasyonu, hafifliği ve interaktif tasarımı ile ödül kazandı. Taşınabilir cihaz bir dakika içinde kuruluyor ve hemen bulut video konferans servislerine erişiyor.

Etiketler: if if-design-award-2017 bosch huawei asus arcelik samsung nikon
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam