if Tasarım Ödülleri 2017'de neler oldu, Kimler hangi ödülü aldı?

Teknoloji dünyası da iF Tasarım Ödülleri'ne layik görüldü. Hangi model, hangi varyasyonla ödül aldı?

 TomTom Adventurer Koşu saatlerinden farklı olarak iF ödülü kazanan Adventurer, 3D mesafe izleme ölçütünü başlatan bir barometre getiriyor. Yürüyüş, parkurda koşu, kayak ve snowboard gibi yeni spor modları da sağlıyor. Yine klasik olarak, kalp atışlarını izleme, müzik dinleme ve yeni rota keşfetme modu da mevcut. Kış sporları takibinin eklenmesi ile birlikte, kayak ve snowboard yapıyorsanız, artık asansörün ne kadar zamanda sizi yukarı çıkaracağını öğrenmenizi sağlayacak asansör algılama modu da var.

 Jaunt One 360 derecelik Dolby Atmos uyumlu ambisonik ses yakalama özelliğine sahip 24 küresel çekim sensörü sunan Jaunt ONE, VR yapımları ve filmler için geliştirilmiş bir sanal gerçeklik kamerasıdır. Jaunt One kamerasının 8K çözünürlüğü ile birlikte, VR dosyalarının oluşturulması için bir Jaunt VR uygulaması çalıştırılıyor. 130 derecelik lensler, f/2.0 diyafram açıklığına ve 120 fps çekim hızına sahipler. 

 

Samsung C40 serisi yazıcılar 2017 Haziran’ında piyasaya çıkacak olan Samsung’un C40 serisi yazıcıları şimdiden iF Design ödülü aldılar. Çok fonksiyonlu yazıcı serisi dakikada 40 sayfaya kadar basabiliyor. Yazıcılar 1.5GHz hızda dört çekirdekli bir işlemci ile çalışıyorlar. Dokunmaya daha hızlı yanıt vermek için 7”lik kızıl ötesi bir paneli içeren Smart UX özelliğine sahipler, ekranları kalemle veya eldivenli elle bile kullanılabiliyor. Kartuşlarının ömrü 15 bin sayfa kadar.

Etiketler: if if-design-award-2017 bosch huawei asus arcelik samsung nikon
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam