Ana sayfa Haber ICQ Geri Döndü

ICQ Geri Döndü

0

ICQ yepyeni tasarımı ile ücretsiz SMS, sesli ve görüntülü görüşmenin yanı sıra grup sohbetleri gibi ekstra özellikler olacak. Mail.ru Group bünyesine dahil olan ICQ“nun mobil uygulaması yeniden tasarlandı ve Türkçe olarak kullanıma sunuldu. ICQ“nun yeni ve geliştirilmiş sürümünde görüntülü ve sesli görüşme, grup sohbetleri, farklı ikon ve duvar kağıdı gibi seçenekler olacak.

Eski ICQ numaranızı kullanabilirsiniz

ICQ mobil uygulamasını kullanmak için kullanıcı adı ya da şifre belirlemenize gerek yok. Uygulamayı indirip kurduktan sonra telefon numaranızı girmeniz yeterli. üstelik yeni ICQ uygulaması geçmişle bağını da koparmış değil. Eğer eski ICQ numaranızı hatırlıyorsanız, tekrar kullanabilirsiniz.

ICQ“nun Android, iOS ve Windows Phone için yeniden geliştirdiği mobil uygulama, ücretsiz sesli ve görüntülü görüşmenin yanı sıra ücretsiz SMS gönderme özelliğine de sahip. Mobil uygulama kurulduğu zaman kişi listenizde yer alan ICQ kullanıcılarını anında görebiliyorsunuz. ICQ kullanıcısı olmayan kişilere ise uygulama üzerinden, hiçbir ücret ödemeden SMS göndermek mümkün.

Sadece ses, video ve fotoğraf değil istediğiniz tüm dosyaları gönderebileceğiniz ICQ uygulaması, masaüstü verisyon ile de beraber çalışıyor. Bu sayede bilgisayar başındayken arkadaşlarınızla kolaylıkla konuşabiliyorsunuz. Grup konuşmalarında da 200″ün üzerinde kişinin aynı anda konuşmasını sağlayan ICQ her konuşmaya ayrı arka plan atama gibi kişiselleştirme özelliklerine de sahip. ICQ“nun yepyeni ve tamamen Türkçe uygulamasını Google Play ve App Store“dan indirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here