Ana sayfa Haber “İçindeki Hendrix” Cover Yarışması Başlıyor!

“İçindeki Hendrix” Cover Yarışması Başlıyor!

0

Sound Dergisi ve Sony Müzik işbirliği, Jack Daniel”s ana sponsorluğunda gerçek bir müzisyen yarışmasına hazır mısınız?

ölümünden kırk yıl sonra, daha önce yayınlanmamış kayıtlarının yer aldığı Valley of Neptune albümünün yayınlanması şerefine Jimi Hendrix’i yeniden anmak, aranje dalında yetenekli olan müzisyenlerin yolunu açmak ve onları tanıtmak amacıyla “İçindeki Hendrix” Cover Yarışması’nı düzenliyoruz.
Yarışma; her hangi bir albümünün yayınlanmamış olması şartıyla amatör ve profesyonel tüm müzisyenlere açık. Tek yapacağınız, Jimi Hendrix’in istediğiniz bir parçasını, dilediğiniz şekilde, tür ayırt etmeksizin (pop, rock, blues, elektronik, caz) kendi yaratıcılığınıza dayanarak yeniden düzenlemek ve yorumlama. Düzenleyeceğiniz Hendrix parçasında kayıt kalitesi, kullanılan enstrüman sayısı ya da parçanın müzikal türü kriter değil. Biz sadece sizin ruhunuzdaki Hendrix’i keşfetmek istiyoruz, yaratıcılığınıza ve aranjörlük yeteneğinize bakıyoruz…

Dream TV, Compel, SAE gibi önemli kurumların desteğini alan ve de müzik sektörünün önemli temsilcilerinin jüride yer alacağı yarışmanın detaylarını görmek için buraya tıklayın.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here