Ana sayfa Haber IBM Türkiye”deki 75″inci yılını kutladı

IBM Türkiye”deki 75″inci yılını kutladı

0

Ibm Türk 75 yıldır Türkiye’de bilişim sektörüne yön veriyor ve global bilgi ve deneyimlerini Türkiye’ye kazandırmaya devam ediyor

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana’daki ofisleri ve çözüm ortaklarını da kapsayan güçlü ve yaygın ekosistemiyle bugün uçtan uca hizmet veriyor.
 
IBM’in Türkiye’deki köklü geçmişine katkıda bulunan herkese teşekkür eden Ibm Türk Genel Müdürü Isabel Gomez Cagigas: “Küresel olarak 102 yıldır, Türkiye’de 75 yıldır sürdürmekte olduğumuz başarımız hiç kuşkusuz bir tesadüf değildir. Bugün dünyada Ibm ile özdeşleşen ve DNA’sı haline gelmiş “fikre önem verme” (THINK) prensibi etrafında şekillenen, her zaman inovasyonu ön plana çıkaran kurum kültürümüzü sektörel uzmanlıklarla zenginleştiriyoruz. Ibm Türkiye’de kurulduğunda şu anki ülke nüfusunun yüzde 75’i daha doğmamıştı. Ve aslında geçmişimize dönüp baktığımızda dünyada olduğu gibi Türkiye’de de bir çok ilke imza attığımızı görmek mümkün. Türkiye, Ibm Global tarafından stratejik olarak en önemli 20 “Büyüyen ülke” arasında konumlandırılıyor. Gelecekte de insan beynine yakın, düşünen ve kendi kendine öğrenen teknolojiler, iş dünyası için çığır açan inovasyonlarla Türkiye’de yeni ilkelere imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here