Ana sayfa Donanım i”m Watch ile tüm bildirimler bileğinizde

i”m Watch ile tüm bildirimler bileğinizde

0

i’m Watch ile akıllı telefonunuzu elinize almak zorunda kalmadan, Facebook, Twitter, Instagram ve E-mail hesaplarınızda aldığınız sosyal medya ve email hesaplarınıza ait tüm güncellemeleri size bildiriyor

Dünyada 650.000 adet satılan i’m Watch, Android tabanlı i’m Droid 2 arayüzünü kullanırken, Android, BlackBerry 10 ve iOS işletim sistemleri ile Bluetooth yoluyla iletişim kurabiliyor. Gelen aramaları doğrudan saatten cevaplayabiliyor, arama yapabiliyor ve akıllı telefonunuzu yönetebiliyorsunuz.Yüksek performanslı, güçlü bir cloud teknolojisi sayesinde i’m Watch’ı uzaktan da kontrol edebiliyorsunuz; İnternet yoluyla akıllı saatinizin uygulama ve verilerini yönetebiliyorsunuz.
 

24/48 saat boyunca dayanan şarjı ise çok pratik. I’m Watch’a bağlayacağınız şarj kablosu ile bilgisayardan ya da prizden şarj edebilirsiniz.

Bileğinizde her şeye sahip olmak varken neden zaman kaybedesiniz?

Facebook
Arkadaşlarınızın tüm postları gerçek zamanda anlaşılır şekilde görüntüleniyor. Like yapabiliyor ve bildirimleri düzenli olarak alabiliyorsunuz.


Twitter

Bütün Tweet’lerinizin eksiksiz listesini görebiliyor, favori tweetlerinizi okuyabiliyorsunuz.

Instagram
Takip ettiğiniz arkadaşlarınızın fotoğraflarına bakabiliyor ve like edebiliyorsunuz.

SMS
Akıllı telefonunuza bir SMS geldiği anda i’m Watch bunu size bildirir. Ve bunu doğrudan i’m Watch’tan okuyabiliyorsunuz.

E-Mail:
E-mail hesabınızı kurabilir, mail geldiğinde uyarı alır ve maillerinizi okuyabilirsiniz.
7 renk seçeneği

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here