Ana sayfa Haber HyperX Cloud Serisi Kulaklıklar PlayStation’a Geliyor!

HyperX Cloud Serisi Kulaklıklar PlayStation’a Geliyor!

0

Piyasanın en iyi oyun kulaklıklarını yapan markalardan biri olan HyperXSonyPlaystation 4 için kulaklık ve aksesuar yapacağını resmi olarak bildirdi.

Bu kulaklıklar HyperX‘in Cloud serisinden olacak. Cloud serisi ödül almış bir seri. Bu kulaklıkların çoğu versiyonu 80 dolar ve civarında fiyatlandırılıyor. Söylemeden olmaz, “ses kastığınız” oyunlarda bu kulaklıkla çok iyi bir şekilde adımları duyabilir veya diğer seslerin nereden geldiğini kestirebilirsiniz. Özellikle de shooter oyunlarda bu kulaklıklar çok işe yarar. Ya da her hangi bir korku oyununda en iyi tecrübeyi yaşamak istiyorsanız bu kulaklık gayet iyi.

Cloud serisi 80 dolar civarı demiştik ama bir de bunun fiyat performans modeli olanCloud Stinger da var. Bu kulaklıkların fiyatı ise 50 dolar olarak belirlendi. Premium kulaklıkları olan Cloud Alpha ve Stinger ise 100 ve 120 dolardan satışa sunuluyor. Ayrıca kablosuz premium versiyon olarak da Cloud Flight var ki 160 dolar fiyatla çıtayı yukarı çıkartıyor. Arada farklar olsa da bu kulaklıkların hepsi çok rahat ve kullanışlı.

13 Ağustos’da satışa sunulacak olan bu PS4 lisanslı versiyon, özel mavi renge ve PS logosuna sahip olacak. Best Buy ve Amazon‘da stoklarda olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here