Ana sayfa Haber Hunt: Showdown oyunu için Türkçe dil desteği geliyor!

Hunt: Showdown oyunu için Türkçe dil desteği geliyor!

0

Crysis ve Far Cry ile biz oyuncuların beğenisini kazanmış olan Crytek”in yeni oyunu Hunt: Showdown”ı bilmeyen oyuncu yoktur muhtemelen. Hele de, şirketin sahipleri Türk olunca, ister istemez daha bir çok sevgimizi kazanmışlardı. 

Hunt: Showdown, basitleştirilmiş çince ve Rusça desteğine kavuştu. Türkçe dil desteği de yolda!

Crytek ekibi tarafından yapılan bir duyuru ile, Hunt: Showdown basitleştirilmiş çince ve Rusça dil desteğine kavuştu. Eğer oyununuzu bu herhangi 2 dilden biriyle oynamak isterseniz, birkaç adım izlemeniz gerekiyor. Steam platformu üzerinde oyunu açmadan önce, oyununuzun özellikler kısmına gelmeniz gerekiyor. Bunu da, oyunun adına sağ tıklayıp özellikler seçeneğine tıklayarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Burada, dil sekmesine gelip, istediğiniz dili seçmeniz yeterli.

Yapılan duyuruda, Hunt: Showdown için yolda olan birkaç başka dilden de bahsedildi. Zaten haberimizin başında da belirtmiş olduğumuz Türkçe dil desteği de, gelecek olan dillerin arasında bulunuyor. Türkçe dışında, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Almanca ve Lehçe olarak karşımıza çıkıyor. Oyuna gelecek olan Türkçe dil desteğinin, biz Türk oyuncular için ne kadar önemli bir durum olduğunu belirtmemize gerek yok herhalde. Kesinlikle emin olabilirsiniz ki, biz de en az sizin kadar sevinçliyiz!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here