Ana sayfa Haber Hunt: Showdown”ın sistem gereksinimleri güncellenecek!

Hunt: Showdown”ın sistem gereksinimleri güncellenecek!

0

Birkaç gün önce kapalı betada bulunan Hunt: Showdown’daki en büyük sıkıntı, elbette diğer ön erişimde olan oyunlar gibi, optimizasyon ile alakalıydı. En yüksek parçalar ve sistemlere sahip olan oyuncular, sürekli frame-drop yaşamış ve beta sürecinde pek de güzel bir deneyim almamıştı. Halen yapım aşamasında olan Hunt: Showdown’ın yapımcısı Crytek, en azından oyuncuları sevindirecek bir duyuru yayınladı.

Bir önceki jenerasyonda çıkan ekran kartları ile Hunt: Showdown oynanabilecek

Şu sıralar sıkça kullanılan Nvidia 10xx ve AMD RX serileri, kalite arayan oyuncular için birebir, fakat Crytek, Hunt: Showdown’ın geçmiş jenerasyonlarda çıkan ekran kartları ve işlemcilerde de çalışmasını istiyor. Crytek, aldığı geri dönüş ile çoktan kolları sıvamış ve işe başlamış bulunuyor, görüşüne göre Hunt: Showdown’ın çıkışında istenilen gereksinimlerin bir listesi bile Crytek tarafından yayınlandı. Listeye göre işlemci için 6. Jenerasyon i5 3.00GHz, 12GB RAM ve ekran kartı için Nvidia GeForce GTX980 bile yeterli olacağı gözüküyor.

Crytek, aynı zamanda yayınladıkları gönderiler ile Hunt: Showdown’ın hangi bölümleri üstünde çalıştıklarını belirtti. İlk önce “frame-drop”larda yaşanan sıkıntıların üstesinden gelinecek, ardından her bir parça için ayrı optimizasyonlar yapılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here