Ana sayfa Haber Huawei”ye CES 2016 ile ilgili 16 ödül

Huawei”ye CES 2016 ile ilgili 16 ödül

0

Huawei, geçtiğimiz dönemlerde gerçekleştirdiği telefon sevkiyatlarından, CES 2016 yılında duyurduğu, tanıttı teknolojilerinden sonra sektörel araştırma şirketlerinden ve basın kuruluşlarından toplam 16 farklı ödüle layik görüldü. ödül verenlerin arasında TechRadar, IDC, Men’s Health gibi mecralar var. IDC, Huawei”yi “2015-2016 En İyi Global Marka” kategorisinde ödüllendirdi. IDC, Huawei”nin mükemmel iş performansı ile işlevsel ve şık ürünlerinin bu başarıda etkili olduğunu açıkladı.Markanın üst düzey akıllı telefonlar segmentindeki amiral gemisi Mate 8, CES 2016″dan birçok ödülle dönmeyi başaran ürünler arasındaydı. Endüstrinin ilgiyle takip edilen global yayınları; Engadget, Slashgear ve Computer Bild, Mate 8″i “En İyi Mobil ürün” seçerken, TechRadar, Tom”s Hardware ve Expert Review ise ürünü “En İyi Akıllı Telefon” olarak açıkladılar. Android Authority ve Network World tarafından “CES 2016″nın En İyisi” olarak tanımlanan Huawei Mate 8, Techlicious, Chip Chick, Computer Active ve Alphr.com tarafından da “Mükemmel çıkış” kategorisinde ödüllendirildi.

CES 2016″nın bir diğer ilgi çekici ürünü olan Huawei MediaPad M2 de fuardan ödülle dönen ürünler arasındaydı. Huawei”nin yeni nesil tableti Men”s Health dergisi tarafından “CES”in En İyisi” seçildi. 

Huawei‘nin son amiral gemisi Mate 8 ve Harman/Kardon ses sistemiyle fark yaratan tableti MediaPad M2, Nexus 6P Gold ve Huawei Watch Jewel – Elegant modelleri, CES 2016″nın akılda kalan ürünleri arasındaydı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here