Ana sayfa Haber Huawei P8max özellikleri ve detayları

Huawei P8max özellikleri ve detayları

0

 

 

Huawei’nin yeni tanıttığı Huawei P8max modeli tıpkı tablet prensipleriyle de çalışabiliyor. İster kılıf bulun, isterseniz de kedinizin poposuna dayayıp tablet cinsinden kullanıp iş meselelerinizi halledebilirsiniz. çünkü ekran boyutu tam 6.8″ Huawei P8max’in. İngiltere’de tanıtılmasıyla, ay sonunda İngiltere’de satışa sunulmasının ardından diğer bölgelerde de satışa sunulacaktır P8max. Cihazın ekran formatı 16:9, ekranına enerji sağlayan batarya donanımı ise 4360mAh değerinde. Buna göre, yani resmi verilere göre 15 saatten fazla kesintisiz olarak çEVRİMDIŞI video izleyebileceksiniz. Huawei 8max, bu donanımsal özelliklerinin yanısıra aslında Huawei yazılımlarıyla mimarisi oluşturulmuş bir cihaz için öne çıkarıyoruz. 

Yekpare tasarım trendine Huawei de uydu. P8max‘in gövdesi, havacılık sektöründe kullanılan standartlarda alüminyum bloklardan üretildi. Bu materyal de elbette aşırı ısınmanın önüne geçmenizi sağlıyor ayrıca otomobil sektöründe kullanılan DX19 termal alaşım kullanılıyor, aynı zamanda eskimeyen bir materyal.

Sektörel bazı özellikleri de var Huawei P8max‘in. Bluetooth baskı, kablosuz projektör ve GPS’in de dahil olduğu iş odaklı uygulamalar da işlendi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here