Ana sayfa Mobil Huawei P20 Pro’ya Kamera Yeteneklerini Geliştirecek Güncelleme Geliyor!

Huawei P20 Pro’ya Kamera Yeteneklerini Geliştirecek Güncelleme Geliyor!

0

Huawei P20 Pro‘ya kamera yeteneklerini geliştirecek güncelleme geliyor. 3 kameralı Huawei P20 Pro’ya yeni bir yazılım güncellemesi kısa bir süre önce indirmeye sunulmuştu. Güncellemeyle birlikte Huawei P20 Pro, kamerada yapılan yeniliklerle birlikte gelmişti. Güncellemede telefonun kamerasında yapılan görsel değişikler karşımıza çıkmıştı. Güncellemeyle ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. XDA forumunda yer alan kullanıcıların aktardıkları bilgilere göre P20 Pro, Sony’nin üst segment telefonlarında olduğu gibi saniyede 960 kare süper yavaş çekime izin verecek. Hatırlanacağı üzere Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus da 720p çözünürlükte saniyede 960 kare çekime olanak sağlıyor. Güncellemede yer alacak yeni özellikle ilgili bilgiler ortaya çıksa da P20 Pro’ya süper yavaş çekim özelliğinin ne zaman geleceği henüz belli değil.

Huawei P20 Pro, piyasadaki en iyi kameraya sahip akıllı telefonlardan biri. Devrim niteliğinde kamera yeteneklerine sahip olan telefon, hem yüksek çözünürlüğü hem monokrom sensörü hem de 3 kat optik yakınlaştırma yapabilen kamerasıyla fark yaratıyor. 2.240 x 1.080 piksel çözünürlüklü 6,1 inçlik OLED ekranı bünyesinde barındıran telefon, iPhone X gibi çentikli bir tasarıma sahip. Telefonun en dikkat çekici özelliği ise hiç şüphesiz arkasında yer alan üç adet kamerası. 40 megapiksellik ana kameraya 20 megapiksel monokrom ve 8 megapiksel telefoto kameranın eşlik ettiği telefon piyasadaki 2 kat yakınlaştırma yapabilen kameraların aksine 3 kat optik yakınlaştırma yapabiliyor.

Huawei P20 Pro, piyasadaki en iyi kameraya sahip akıllı telefonlardan biri olarak kullanıcıların gözünde her geçen gün değer kazanmaya devam ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here