Ana sayfa Haber Huawei P20 Pro yeni bir kamera ödülü aldı!

Huawei P20 Pro yeni bir kamera ödülü aldı!

0

Technical Image Press Association tarafından ödüllendirilen Huawei’nin yeni amiral gemisi P20 Pro, 40 megapiksellik ana kamerası ve yardımcı kameraları yardımıyla her koşulda iyi bir fotoğrafçılık deneyimi sunuyor. Keşke bir de çentikli olmasa…

Bu yıl çoğu büyük firmanın ciddi olarak odaklandığı alan olarak karşımıza çıkan kameralar, Samsung’da tıpkı gözlerimiz gibi değişken diyafram açıklığı olarak görünürken Huawei’de ikiden üçe çıkan kamera sayısıyla kendini belli etmişti. Tarih olarak önce çıkan Samsung’un amiral gemisi Galaxy S9+, internetin en popüler derecelendirme organizasyonu DxOMark’ta birinci sıraya oturmuştu fakat bu liderlık kısa sürede Huawei P20 ve P20 Pro’nun gelişiyle bozuldu. 

TIPA olarak kısaltılan organizasyon, kâr amacı gütmeyen bir topluluk ve 30 farklı kamera uzmanı şirketin cihazlar hakkındaki görüşleriyle incelemeler yapıyor. Bu incelemeleri internet üzerinde paylaşan organizasyon, artık fotoğraf makinelerinin yanında akıllı telefonları da değerlendiriyor. Bu yıl akıllı telefon alanında ödüle layık görülen Huawei P20 Pro, internette çok sayıda inceleme kuruluşu, kişi ve organizasyondan benzer sonuçlar alıyor. Bu sonuçların istikrarlı olmasından ötürü hepimiz artık Huawei’nin bu kuruluşlara para verip notunu yükseltmediğini varsayabiliriz.

Ah o çentik yok mu?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here