Ana sayfa Mobil Huawei”nin 2013″teki planları nedir?

Huawei”nin 2013″teki planları nedir?

0

Firmadan yeni akıllı telefonlar yolda gözüküyor
 

Spekülasyonlara göre Huawei, yeni akıllı telefon modelleri ile 2013 başında büyük bir atak yapmaya hazırlığında. Firmadan yeni Android ve Windows Phone 8’li telefonların geleceği tahminleri yapılıyor.
 

Windows Phone 8 tarafında Ascend W1 ve Ascend W2’nin isimleri geçiyor. ürünlerin tam özellikleri hakkında pek bir bilgi yok. Ancak 2013 başında Huawei’nin Windows tabanlı telefonları çıkabilir. Android cephesinde Ascend D2, Ascend P2 ve Ascend Mate’in isimleri anılıyor. Daha öncesinde Ascend D2’nin adı duyulmuştu. Ascend P2’nin 5 inçin altında ekrana, dört çekirdekli işlemciye ve 1 GB RAM’e sahip bir ürün olduğu düşünülüyor.
 


 
Ascend Mate’e gelince ise işler biraz daha karışık halde. Bu telefonun var olmadığına dair bazı tahminler bile var. Ancak Mate’in 6.1 inçlik bir phablet olduğu iddiaları da ortalıkta dolanıyor. Diğer yandan Ascend Mate’in 4.5 inçlik Honor 2 olma olasılığı da var. Şimdilik ürünle ilgili somut bir kanıt yok.
 
Bu cihazların bazıları ya da hepsi gerçekten çıkacaksa, pazar yönü bakımından ise ayrı yorumlar yapılıyor. Huawei’nin Amerika ile ilişkileri biraz gergin durumda. Büyük ölçüde bu yeni modellerin Avrupa ve Asya pazarını hedef alması mümkün olabilir. Şunu da belirtelim ki, bunları bir çoğu spekülasyon ve tahminlerden oluşuyor. Kesin cevabı ise 2013’te öğrenebiliriz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here