Ana sayfa Haber Huawei Nexus daha somut ortaya çıktı

Huawei Nexus daha somut ortaya çıktı

0

nexus

Google ile anlaşmalı olarak Huawei’nin piyasaya süreceği yeni nesil Nexus modeli daha somut bir şekilde görüntülendi. LG Nexus‘un 5.2″lik boyutuna karşın, Huawei Nexus 5.7″ ekran boyutuna sahip olacağı bu görüntülerle daha net görünüyor. Raporlara göre Huawei Nexus modeli LG’nin piyasaya süreceği Nexus modelinden daha sonra tasarlandıığı için iki cihaz arası teknoloji farklılıkları görülebilir. 

Huawei Nexus ile birlikte gelecek olan Android Marshmallow, resmi olarak isimlendirilse de şimdiye kadar herhangi bir Nexus cihazı ile birlikte görünmedi. Belki de sızdırılan modeller, üreticilerin Nexus‘lara alternatif olarak belirlediği modeller olabilir, görüntüler ise test aşamalarından geliyor olabilir. 

Görselde gördüğünüz alttaki ince çizgi mikrofon değil, HTC’nin tasarımlarında gördüğünüz stereo ses sistemi. Ses donanımı açısından güzel bir Nexus modeli olabilir.

Yeni görüntülerle birlikte haber kaynakları yeni Nexus‘un USB Type-C bağlantısına sahip olacağını, Snapdragon 820 ile güçleneceğini ve QuadHD’ye sahip olacağını üzerine basa basa söylüyorlar.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here