Ana sayfa Haber Huawei MWC 2016″da yeni stratejilerini ve çözümlerini sektörle paylaştı

Huawei MWC 2016″da yeni stratejilerini ve çözümlerini sektörle paylaştı

0

Huawei, MWC 2016″da dijital dönüşümü en iyi şekilde destekleyecek stratejilere odaklanıyor. Bunlardan biri de dönüşüme rehberlik etmesi amacıyla geliştirilen network mimarileri için, SoftCOM uçtan uca çözüm vizyonu. Bu gelecek odaklı vizyon çerçevesinde Huawei, sektörün entegrasyonu ve gelişimine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

“İletişim çağında, hızlı dijital dönüşüm, tüm sektörler için büyük önem taşıyor. Bilişim sektöründeki değişim, dijital çağda iş yaşamındaki dönüşümün de itici gücü haline geldi. Sektörün aynı zamanda en önemli entegratörlerinden biri olan Huawei, telekomünikasyon sektörü ve dikey sektörlerin altyapılarını dijitalleştirerek, endüstriye destek olmaya devam edecek” diyen Huawei Taşıyıcı iş Grubu Başkanı Zou Zhilei, sözlerine şöyle devam etti; “Açık bir dijital eko-sistemin, sektörün geleceği için stratejik olarak çok önemli olduğuna inanıyoruz. Açıklık, işbirliği, paylaşılan başarı ve ROADS stratejisi ekseninde, daha bağlantılı bir dünya için, en iyi değer teklifleriyle iş ortaklarımızın ve sektörün yanında olmaya devam edeceğiz. Başarılı bir dijital dönüşüm sürecinde, taşıyıcı ve operatörlerin de tedarik zincirini en iyi şekilde yöneterek, yarının dijital ekonomisine katkı sağlayacaklarına inanıyoruz.”

Huawei Başkan Yardımcısı ve Dönüşümlü CEO”su Guo Ping”in -Mobilite ve Bağlantılı Yaşam- konulu motivasyon konuşması ile birlikte; Huawei Avrupa Araştırma Enstitüsü Başkan Yardımcısı Walter Weigel, Huawei İş ve Ağ çözümleri Danışmanlık Grubu Başkanı Paul Scanlan ve Huawei Küresel Kablosuz Ağlar Pazarlama ve çözümler Grubu Başkanı An Jian, Mobil Dünya Kongresi kapsamında; “5G: Müşteriler İçin Değer Yaratmak”, “Nesnelerin İnterneti ve Bağlantı” ile “Daha Uygun Maliyetli QoE Ağları İçin Yeni Paradigmalar” konulu toplantıları gerçekleştirdiler.

Huawei 21 Şubat”ta; “4.5G Sektör Zirvesi”, Küçük Hücre Zirvesi”, “Her Yerde Video Zirvesi”, “Dijital Operasyonlar Dönüşüm Zirvesi” ve “Global NB-Nesnelerin İnterneti Zirvesi” alt başlıkları ile bilişim sektörünün lider markaları ile birlikte, “Dijital Dönüşüm Zirvesi”ne” ev sahipliği yaptı.

 Huawei SoftCOM stratejisi kapsamında, telekomünikasyonda dijital dönüşüm trendlerine dair vizyonu ile birlikte, uçtan uca dijital dönüşüm çözümlerini paylaştı. Huawei ayrıca, taşıyıcılara dijital dünyadaki rekabette konumlarını nasıl koruyacakları ve ağ mimarilerini yeniden yapılandırarak, nasıl yeni işler geliştirebilecekleri konusunda da tavsiyelerde bulundu.

Yaygın üstün Genişbant: Huawei yeni network yapılandırması için geliştirdiği yenilikçi çözümlerini vitrine çıkardı.GigaRadio, İlham Verici Mobil Yenilik: Kapasiteleri artırılmış ve sadeleştirilmiş yeni nesil baz istasyonları çözümleri, aynı zamanda yer tespiti için, Gbps seviyesinde deneyim.

Küçük Hücreler, Genişleyen Hareket Potansiyeli: Küçük hücreler dijitalleşme sürecinde oldukça hayati bir role sahip. Olası bir trafiği artırarak MBB network yeteneklerini ortaya çıkarıyor.

Spektrum Değerlerini Maksimuma çıkarma: Network verimliliğini en yüksek seviyeye çıkaran ve taşıyıcıların sektör pazarına girmesine yardımcı olacak yenilikçi çözümler.

4.5G, Giga Dünyaya Bağlanmak: Gbps hızı ve 4G ağına oranla 10 kat daha fazla bağlantı hızı destekleyen kapasitesiyle, 4.5G tesis taşıyıcılarının dönüşümleri zenginleştirilmiş servisleri mümkün kılmaktadır.

5G, Süper Bağlantılı Dünya: 5G demo deneyimiyle, geleceğin network teknolojisi, taşıyıcılara Huawei”nin üstün 5G teknolojisi eşliğinde aktarıldı ve gelecekte müşterilerine sunabilecekleri fırsatlar hakkında bilgi paylaşıldı.

 Deneyim tabanlı ağ sistemleriyle taşıyıcıların müşterilerine yönelik sunabileceği yenilikçi çözümler ve servis kalitesini artırma yönünde gerçekleştirebilecekleri operasyonlar tanıtıldı.

Giga Ev: Gigaband seviyesinde erişimle taşıyıcıların hızlı iletim ve verimlilik odaklı Giga Ev”ler yaratmalarına yardımcı olacak konseptler paylaşıldı.

Deneyime-Dayalı Ultra GenişBant Şebekesi: En iyi video deneyimi ve bulut servisi için optimize edilen ve yeniden yapılandırılan şebeke taşıyıcıları tanıtıldı.

Tüm Bağlantıları Güçlendirmek: Gerçek-zamanlı ses – görüntü sunan bağlantılar için tamamıyla bağlantılı ve deneyime dayalı işletim platformları ile taşıyıcılar için yaratıcı iş fikirleri paylaşıldı.

SDN&NFV, 2020″ye İlerleyen Şebeke: Küresel taşıyıcıların ağ sistemleriyle 2020 dönüşümlerini ve SDN&NFV yerleştirmelerinde son gelişmeleri paylaşan Huawei, SDN&NFV çözümleri ve ticari yerleşim çözümlerini paylaştı. 

Açık Bulut: Huawei“nin taşıyıcıların gelişimi ve dijital ekonominin gelişimi için açık mimari-temelli bulut veri merkez çözümleri tanıtıldı.

Dijital Operasyonların Dönüşümü: Huawei taşıyıcılar ve sektördeki paydaşları ile yeni bir dijital eko-sistem inşa etme çabasına yönelik önemli anahtar çözümlerini paylaştı.

Telco OS, çevik Dijital Operasyonlar: Telco OS taşıyıcılara ROADS deneyimi kapsamında daha çevik dijital operasyonlar gerçekleştirme imkânı sunuyor.

İş Odaklı Bilişim Entegrasyonu: Huawei”nin bilişimde entegrasyon yetenekleri taşıyıcılara, yeni servisler çerçevesinde pazarda daha fazla hız kazanma ve iş geliştirme sürecinde daha esnek hareket etme ve daha kolay ölçümleme imkanı sunuyor.

Huawei, taşıyıcıların altyapı sistemlerini ve operasyonlarını yeniden yapılandırabilmeleri için, buna ek olarak, daha verimli iş modelleri geliştirmeleri için, ROADS konsepti çerçevesinde yeni açılımlar getiriyor.

ROADS konseptine dayalı uçtan uca network planlaması, entegrasyon ve optimizasyon çözümleri için, Huawei kendine özgün ağ sistemleri sunuyor.

Huawei sektördeki paydaşlarına en iyi video deneyimini sunmak için, taşıyıcılara yönelik temel, ticari başarı odaklı video servisleri geliştiriyor, ayrıca nesnelerin interneti çözümleri kapsamında gelişmekte olan pazarlardaki taşıyıcılara; bağlantılı otomobiller, akıllı evler ve nesnelerin interneti tabanlı dikey sektör uygulamaları sunuyor.

Huawei, geliştirdiği bulut-ağ tabanlı bilişim çözümleriyle, alanında lider olan taşıyıcıların bulut bilişimle gelişimine katkıda bulunuyor. Huawei daha güvenli şehirler için dünyanın ilk görsel yakınsama komutu ve iletim çözümünü tanıttı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here