Ana sayfa Haber Huawei Mate7 satışa sunuldu

Huawei Mate7 satışa sunuldu

0

 

Huawei Mate7, firma tarafından geliştirilen 8+1 “Kirin” 925 işlemcisiyle, 3 boyutlu oyunlar ve videolarda yüksek performans vaad ederken işlem kapasitesini o süre kullanılan uygulama veya programın ihtiyacına uygun bir şekilde optimize ediyor. İşlemci, 4 çekirdekli 1.8 Ghz’lik A15 türü çiple yüksek performans sunarken diğer dört çekirdek ise akıllı güç dağılımı ve yüksek pil ömrü için tamamlayıcılık sağlıyor. Ek olarak sadece parmak izi okuyucu için atanmış Kirin 925’e özel Micro işlemci de parmak izi teknolojisinin altyapısını oluşturuyor.

Bu işlemci altyapısıyla Huawei Mate7, pil açısından da “tek şarjla 2 gün eksiksiz kullanım” iddiasında. Mate7‘nin 4100 mAh lityum polimer bataryası yoğun günlerde dahi düşük pil kullanımına imza atıldı.

Huawei’nin geliştirdiği ve arka yüzünde bulunan parmak izi okuyucusu, Mate7′ye izinsiz erişimleri engellemek amacıyla tasarlandı. önemli bilgiler içeren tüm programlar, parmak izi sensörü, cihaz sahibine erişebileceği şekilde gizleyerek, ziyaretçi modu aktif hale getirilebiliyor.

Huawei Mate7’nin satış fiyatı ise 1.699 TL.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here