Ana sayfa Haber Huawei Mate 20 Pro İçin Geri Sayım Başladı

Huawei Mate 20 Pro İçin Geri Sayım Başladı

0

Belki de Apple gibi birçok markayı da geçebilecek güce ulaşacak olan Huawei firması, Mate 20 Pro modeliyle görücüye çıkacak telefonun, tam olarak nasıl görüneceği ve tasarım olarak hangi Huawei telefona benzeyeceği sır gibi saklanırken, bunu öğrenmek için 16 Ekim’in beklemesi gerektiği ifade edildi. Ancak meraklı kullanıcıların bu tarihi beklemeyeceği biliniyor.

Aktarılan bazı sızıntılara göre; Huawei Mate 20 Pro cep telefonunun beklenenden biraz daha farklı özelliklere sahip olacağı görülüyor.

Huawei Mate 20 Pro
Huawei Mate 20 Pro

Peki Huawei Mate 20 Pro Cep Telefonu Ne Tür Özelliklere Sahip Olacak ?

Genellikle kullanıcı odaklı çalışmalar yapan ve tüm şirket politikasını da bunun üzerine kurgulayan Huawei firması, bazı özellikler ile ön plana çıkmayı tasarlıyor.

  • 6.39 İnçlik OLED Ekran
  • Hemen üstünde bir çentik bulunan 3120x 1143 çözünürlükteki kalite
  • Üç farklı kamera sistemi (40,20 ve 8 Megapiksel)
  • Ayrıca diğer Huawei telefonlarda olduğu gibi yüz kilidini açma özelliği

Bu telefon modeli ile ilgili en çok dikkat çekenler arasında olmayı başarmıştır. Bunların tamamen sızıntı olduğunu tekrar belirtmekte birlikte, muhtemelen 16 Ekim’de tanıtılacak özelliklerin de bunlar olacağı kesin gibi görünüyor.

Huawei Mate 20 Pro ile ilgili bir diğer önemli konu ise, onun Micro SD kart yuvasına sahip olacağıdır. Özellikle de nano hafıza kartlarını destekleyecek nitelikte bir telefon olacağı da söyleniyor. SIM kart giriş kısmından ziyade, bunun nano sim kartı şeklinde kullanıma uygun olacağı gelen bilgiler arasında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here