Ana sayfa Haber Huawei Kablosuz Kulaklıklı Akıllı Saat Patenti Aldı

Huawei Kablosuz Kulaklıklı Akıllı Saat Patenti Aldı

0

Huawei kablosuz kulaklıklı akıllı saat patenti aldı. Huawei, içinde bir çift Bluetooth kulaklık bulunan akıllı saat patenti aldı. Huawei Watch 3 hakkında çok fazla bilgi maalesef bulunmuyor. Yeni patent Huawei Watch 3 için olmayabileceği belirtiliyor ancak patent incelendiğinde kablosuz kulaklıkları farklı şekillerde depolayabilen akıllı saat tasarımları görebilmek mümkün.

Huawei Kablosuz Kulaklıklı Akıllı Saat Patenti Aldı

Huawei kablosuz kulaklıklı akıllı saat patentinin detayları, kulaklıkların farklı yöntemlerle saklanabileceğini gösteriyor. Bu yöntemler: yaylı bir mekanizmayla açılan ve kapanan veya manyetik olarak saatin bandına takılan bir kapsül olabilir. Kablosuz, suya dayanıklı kulaklıklar da ayrıca aktif gürültü kesme özelliği de bulunabilir. Kulaklıklar sayesinde kullanıcılar bileğini döndürmeden aramalara yanıt verebilir ya da ses seviyesini ayarlayabilir.

Huawei akıllı saate yatırım yapıyor haberleri

Patent 28 Haziran tarihinde Dünya Fikri Mülkiyet Organizasyonu tarafından onaylandı ve bu patent Huawei Watch 3’den neler beklememiz gerektiğine dair bir fikir verebilir. Şirketin önceki saati geçtiğimiz yıl çıkmış ancak özellikle hatalarla dolu yazılımı ve düşük pil ömrü sebebiyle olumsuz yorumlar almıştı.

Tüm patentlerde oldu gibi bu patentin de piyasada yer alıp almayacağını bilmek mümkün değil. Huawei ayrıca Mayıs ayında bir akıllı oyun saati patenti almıştı. Bu gelişmeler şirketin farklı seçenekleri göz önünde bulunduracağını gösteriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here