Ana sayfa Haber Huawei ile birlikte 512 GB”lık akıllı telefonlar geliyor

Huawei ile birlikte 512 GB”lık akıllı telefonlar geliyor

0

Huawei Mate 10 Pro

Eğer yeni nesil akıllı telefonların bile depolaması gözünüze az geliyorsa Huawei bu durumu değiştirmek için 512 GB depolama kapasiteli akıllı telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor. Bir akıllı telefon söz konusu olduğunda 512 GB depolama oldukça büyük bir kapasite ve uygulama yüklemek gibi gündelik olaylarla dolacak seviyede değil.

MacBook Pro’nun çoğu modelinden daha fazla olan bu depolama iPhone X gibi telefonların 256 GB’lık kapasitesini ikiye katlıyor. Bu kapasite, Facebook’un 400 MB’lık devasa uygulamasını bile 1200 defa yüklemenize imkan sağlıyor, fakat, tabi ki, denemenizi tavsiye etmiyoruz.

çin’in regülasyon kurumu TENAA’nın web sitesinde yayınlanana göre Huawei markalı bir akıllı telefon 6 GB RAM ve 512 GB dahili depolamaya sahip olarak karşımıza çıkıyor. Yakın zamanda tanıtılacak olan standart P20 olmadığını düşündüğümüz bu akıllı telefonun Porsche Design P20 olabilme ihtimali var fakat yine de kesin bilgimiz yok.

Geçtiğimiz Aralık ayında akıllı telefonlar için 512 GB’lık hafıza birimleri üretmeye başlayan Samsung, Huawei’ye bu modelinde kullanması üzere bu birimleri mi sattı bilemiyoruz. Telefonların artık 4K çözünürlüğünde yüksek bant genişliğinde videolar kaydetmeye başlamasıyla birlike büyük kapasitelere ihtiyaç ortaya çıktı ve 512 GB gibi bir depolama bu alanda elimizi son derece rahatlatacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here