Ana sayfa Haber Huawei Honor 7i”deki şifre

Huawei Honor 7i”deki şifre

0

Firmaların, “sadece çin pazarına yönelik” cihazları Huawei Honor 7i ile birlikte devam ediyor. Huawei Honor 7i‘nin avrupa-ABD macaresi şimdilik dillendirilmedi fakat Huawei Honor 7i modeli, çok daha farklı şeyler gösteriyor olabilir. Yeni bir Android özelliği ihtimali bunlardan bir tanesi. Görünüşe göre, yakın dönem içerisinde yayımlanacak olan Android 6.0 Marshmallow sürümünde yüz tanıma özelliği gelebilir ve Huawei Honor 7i, bu Android Marshmallow özelliğini kullanmaya yönelik geliştirildi. Görselde görüldüğü gibi bu Honor 7i modelinin arka kamerası hareket ederek selfie pozisyonuna geçebiliyor. Fakat bu kamera oynaması olayında kesinlikle “selfie”den fazlası var ve Android Marshmallow sürümünde bir çeşit yüz tanıma özelliği geliyor olabilir. 

Huawei Honor 7i‘de parmak izi okuyucu teknolojisi bulunuyor aynı zamanda.f/2.0 derinliğe sahip 13 megapiksele sahip kamerasına ek olarak 5.2″ ekran boyutlarına, 1920x1080p ekran çözünürlüklerine sahip.

RAM kapasitesi 2GB olan bir model var ve 16GB’lık hafızası yer alıyor. Ayrıca 64GB’lık versiyonda ise 3GB’lık bir RAM kapasitesi bulunuyor.

Huawei, bu modelinde Kirin işlemcisini değil Snapdragon 616 işlemcisini kullanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here