Ana sayfa Sektörden Huawei EISA’dan Üçüncü Kez Ödülle Döndü…

Huawei EISA’dan Üçüncü Kez Ödülle Döndü…

0

Huawei, yeni amiral gemisi P8″le, “EuropeanImagingand Sound Association – Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA)” tarafından, üst üste üçüncü yılında, “Avrupa”nın Tüketici Odaklı Akıllı Telefonu – European Consumer Smartphone” ödülüne layık görüldü.

Dünyanın lider bilgi ve iletişim teknolojileri markası Huawei, en son amiral gemisi P8″le, Avrupa”nın Tüketici Odaklı Akıllı Telefonu – European Consumer Smartphone 2015 – 2016 ödülünün sahibi oldu. Huawei böylelikle üç yıl üst üste bu kategorideki EISA ödüllerini toplamayı başardı.  

Geçen yılın ödüllü ürünü P7″nin başarısını sürdüren P8, serinin zengin özelliklerle donatılmış, stil ve işlevselliği bir arada sunan Huawei ürünlerinin öncüsü olarak, kullanım kolaylığı ve üstün özellikleriyle, kullanıcıların kalbini kazanmayı başardı. EISA tarafından da beğeniyle karşılanan Huawei P8, gelişmiş kamera performansı ve amiral gemisi segmentine yakışan göz alıcı dış görünümüyle, son derece etkileyici. 2.680 mAh kapasitesindeki pili, düşük ışık şartlarında dahi en iyi performansı sunan f/2 lens donanımı ve Full HD IPS‐NEO 5,2 inç”lik ekranı, P8″in üst düzey özelliklerinden bazıları.

Düşük ışıktaki benzersiz kamera performansı ve yüksek kontrast değerleri, “ışıkla boyama” özelliği ile birlikte, kullanıcılara yaratıcılıkta sınır tanımadan, her koşulda farklı çekimler yapma imkanı veriyor.

 

Huawei Tüketici ürün Grubu Pazarlama Kurulu Başkanı GloryZhang yaptığı değerlendirmede şöyle dedi; “üçüncü yılda da bu ödüle layık görülmekten büyük gurur duyuyoruz. Sektör standartlarının üzerinde, devrim niteliğinde ve kullanıcı dostu bir akıllı telefon yaratmak için çok çalıştık ve karşılığında kullanıcılardandünya çapında tam not alan P8″i ortaya çıkardık.”

Ağustos 2014″te Huawei P7 de üstün özellikleri ve tasarımıyla, Avrupa”nın Tüketici Odaklı Akıllı Telefonu 2014 – 2015 ödülünün sahibi olmuştu. Bugün 1000″den fazla ülkede satılmakta olan Huawei P7, 7 milyonluk sevkiyat rakamıyla dikkat çekici bir başarının sahibi oldu. Huawei, 2013 – 2014 döneminde ise aynı ödülü, 6,18 mm”lik ultra ince gövdesiyle ilgi çeken P6modeliye kazanmıştı.   

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here