Ana sayfa Haber Huawei”den yeni ürünler tanıtıldı

Huawei”den yeni ürünler tanıtıldı

0

Huawei, CES 2015’te amiral gemisi akıllı telefonlar, giyilebilir cihazlar, tabletler, mobil cihazlar, akıllı ev teknolojiler gibi farklı platformlarını CES 2015’te dün görücüye çıkardı.  Huawei’nin 2015 hareketlerine bakıldığında, artık Huawei yazılım gücünü akıllı telefonlarına yansıtmaya başladı. Huawei‘nin yazılım gücünü verdiği ve CES’te tanıtılan telefonlar arasında Honor 6 ve Honor 6 Plus bulunuyor. Ayrıca Ascend P7 de, değişen yüzüyle fuarda görücüye çıktı.

Akıllı telefonlardaki tanıtımın ardından “Hilink” isimli mobil internet çözümü servisine de yer verildi. Medya, depolama ve hava kalitesi monitörü, akıllı prizler, kızılötesi uzaktan kumandalı ışık ve akıllı elektirikli fan ve daha bir çoğu gibi ev tabanlı ürünleri içerek platform, her zaman nesnelerin interneti platformu çerçevesinde kullanıcılara sunuluyor. Ayrıca giyilebilir cihazları TalkBand B1, mobil erişim cihazı E5 PRO ve ev erişim cihazları Hilink servisi başlığı altında yer aldı.

 

Huawei’nin, 2018‘den itibaren yaygın olarak 5G kullanımına geçeceği de araştırmalarımızın bir sonucu. çok yakın bir dönemde, Huawei’nin 5G çalışmalarına somut olarak tanık olacağız.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here