Ana sayfa Haber Huawei Cebit 2015″te yeni ürünlerini duyurdu

Huawei Cebit 2015″te yeni ürünlerini duyurdu

0

Huawei‘nin 2015 kurumsal bilgi teknolojileri CeBIT 2015’te duyuruldu. kamu, nakliye, enerji ve finans alanlarına sunacağı ürünler fuarda detaylı bir sunumla paylaşıldı. CloudEngine 12800 Veri Merkezi Switch’leri, S12700 Agile Switch’leri, OceanStor 1880 sistemleri, Fusion Server 9032 resmi ağızdan açıklandı ve IoT kaynaklı akıllı şehir çözümleri, OmniMedia çözümleri, Agile Network çözümleri , Servis odaklı bulut veri merkezleri, Agile Tümleşik çözümler, Endüstriyel Bağlantı çözümleri ve Kurumsal BT Servisleri, detaylı olarak açıklandı.

Ses-veri erişimi ve tek ağ üzerinde video ile görüntü sevkini sağlayan Huawei damgalı eLTE geniş bant erişim çözümleri, dikey endüstriyel gereklilikleri karşılamak için, ağ iletişiminde daha fazla esneklikle beraber birden fazla terminal seçeneği de sunuyor. 400 MHz, 800 MHz, 1,4 MHz,  1,8 MHz ve 2.3 GHz ortak frenakslarıyla birlikte 3.5 genişbant erişimini de destekleyiyor.

Geniş Alan Ağları, günümüze uyarlanmış WAN kapasiteleri sunmaya çalışan kuruluşlar için önemli olmaya başladı. Huawei’nin Agile WAN çözümü, WAN SDN ile birleştirilerek, IP teknolojisi, atom yönlendiricileri, yüksek işlem hacmi, eSight mobil ve daha birçok teknoloji kullanılarak kuruluşların rekabetteki konumunu güçlendirilip onlara yüksek kalitede güvenilir ağ bağlantılar sunuyor.

Huawei, 4K ultra yüksek çözünürlük (UHD) içeriğin ana akım olmaya başlamasıyla birlikte, OceanStor 9000″i masaya yatırdı. Yüksek medya endüstrisinin giderek artan depolama ihtiyacına cevap olarak ortaya çıktı. eTurbo iletişim protokolü prensibiyle, OceanStor 9000, dünyanın ilk ağ bağlantılı depolama (NAS) sistemi olma özelliğine sahip. Bu sistem, üretim ve düzenleme gerekliliklerini, 6 katmanlı bir 4K UHD sistemi üzerinden sağlıyor. Yüksek çözünürlüklü ve enerji tasarruflu sistem yapısı ile OceanStor 9000, medya kuruluşlarının işletim maliyetlerini  %200, enerji tüketimini ise %32 oranında azaltma olanağı sağlıyor. Bununla birlikte, raporlama, düzenleme, yayınlama, yönetme ve depolama süreçlerini tek kaynaktan yöneterek, işlevselliği ve verimliliği de artırıyor.

 

Huawei”nin yeni nesil Anti-DDoS sistemi, büyük veri odaklı mimarisiyle 100″den fazla DDoS saldırısını engelleme özelliğine sahip. Huawei“nin en güncel IP teknolojisi, en etkin şekilde zombi sunucuları tespit ederken, kayıtlı kullanıcıların internet erişim kalitesini de artırıyor.

Huawei, CeBIT 2015 çerçevesinde global çapta birçok farklı sektörden, 35 stratejik ortaklık anlaşmasını da basına tanıttı. çözüm ortakları kategorisinde SAP, Accenture, Hexagon, IBM, Sobey ve Honeywell; telekomünikasyon kategorisinde Vodafone ve Deutsche Telekom; kanal ortaklığı kategorisinde ise Blue-consult, COMNET, WOHLER ve ARROW, Huawei”nin açıklanan stratejik ortaklarından bazılarıydı. Huawei, ek olarak Endstri 4.0, BT altyapısı, bulut bilişim ve kanal ortakları gibi alanlarda da birçok anlaşmasına da imza attı. 
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here