Ana sayfa Haber HTC UnderArmour ile geliştirdikleri yeni fitness sistemini tanıttı

HTC UnderArmour ile geliştirdikleri yeni fitness sistemini tanıttı

0

HTC, bugün yeni bir fitness sistemi tanıttı. UA HealthBox olarak adlandırılan yeni teknoloji bir sağlık takipçisi ve UnderArmour ile birlikte geliştirildi. Uyku, hareket ve beslenmeyi ölçüp takip edebilen HTC UA HealthBox, içinden çıkan UA Band, UA Hearh Rate ve UA Scale cihazlarıyla kişisel cihazlar da paket halinde sunuluyor.

UA Heart Rate,  “mikro kopça teknolojisi” ile egzersiz sırasında varlığı fark edilmeyecek şekilde tasarlanan kompakt bir kalp atım hızı ölçüm monitörü. Göğüs kayışı ve çıkartılabilir sensörü, kullanıcıların egzersizin yoğunluğunu takip etmesini sağlayarak daha akıllıca ve verimli bir şekilde spor yapmalarına yardımcı oluyor.

UA Heart Rate, en yoğun egzersizler sırasında bile yakılan kalori miktarını hatasız şekilde hesaplayabiliyor. UA Record uygulamasıyla senkronize kullanılabilen UA Heart Rate nabız aralıkları kişiselleştirilebilecek.

UA Scale ise, ikonik dairesel tasarımı ile ön plana çıkan Wi-Fi özellikli bir tartı. Cihaz, ağırlık ve vücut yağı yüzdesi ölçümünü olanak tanıyan gelişmiş iletken boya teknolojisine sahip cam bir levhadan yararlanıyor. Camın arkasındaki gizli LED ekran kullanılmadığında otomatik olarak kayboluyor. Sekiz farklı kullanıcının bilgilerini saklayabilen UA Scale, UA Record uygulaması ile birlikte, genel panelde yer alan ağırlık göstergesi sayesinde kullanıcıların kendileri ile ilgili değişimleri igözlemlemesini sağlıyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here