Ana sayfa Haber HTC U Ultra ile Büyük Veri”yi kullanıyor

HTC U Ultra ile Büyük Veri”yi kullanıyor

0

HTC, U Ultra modelinin lansmanını bugün gerçekleştirdi. One ve 10 modellerinden çok ayrı bir çizgiden doğan U Ultra modeli, HTC Sense Compainon isimli yapay zeka yazılımını barındırıyor. Sense Compainon, zamanla kullanıcısının telefonu kullanım üslubunu anlayarak, özelliklerini ona göre belirlemesini, optimizasyonunu buna göre yürütmesini ve batarya kullanımını buna göre ayarlamasını sağlıyor. 

Phablet kategorisinde değerlendirebileceğimiz modelin çift ekran çalıştığını görüyoruz, ana ekran 5.7″ büyüklüğünde, Gorilla Glass 5 ile korunup, ikinci ekran ise 2.05″ büyüklüğünde ve 160×1040 pikselden oluşuyor. 

Akıllı telefonun işlemci modeli Snapdragon 821. Snapdragon 821 serisi henüz duyuruldu ve VR özellikleriyle ve algoritmasıyla dikkat çekici bir işlemci modeli. 64-bit mimarili, 8 çekirdekli ve 2.15GHz’e kadar sürüş sağlayabiliyor.  RAM’i 4GB olarak duyuruldu, standart telefon belleği 64GB. Bu konuda 128 vs gibi abartılara oynamamaları iyi bir ayrıntı. Bunun yanısıra microSD ile 2TB’a kadar yükseltilebilir.

Multimedya özellikleri:

4K video kaydı ile 3D ses, Hi-Res ses kaydı
çekim modları: Oto HDR, Panorama, Pro modu ile manuel kontroller, uzun pozlama ve RAW format desteği, Hyperlapse, Zoe fotoğraf, Video Pic, yüz algılama, sürekli çekim

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here