Ana sayfa Mobil HTC SNAP

HTC SNAP

0

Karmaşık iş sürecine basit çözüm

HTC Mobile, en son smartphone akıllı cep telefonu modeli HTC Snap ile iş dünyasına yeni bir iletişim deneyimi sunacak gibi görünüyor. HTC Snap”i kutusundan ilk çıkardığımızda Blacberry ile özdeşleşen tasarımı dikkatimizi çekiyor. Klavyeli bar tipi tuşlara sahip bu telefonu elimize aldığımızda ise dokunma hissi yaratan yüzeyi, telefonun dayanıklılığı konusunda güven duygusu yaratıyor. İnce ve zarif tasarımının yanı sıra tutuş konusunda ele tam oturacak şekilde tasarlanmış.
Q klavyeli HTC Snap akıllı cep telefonu, bombeli tuşlarıyla tuşları kolay bulmayı ve mesaj yazmayı kolay getiriyor. Ayrıca klavyede Türkçe karakterler de yer alıyor. Dokunmaya duyarlı tepki özelliği ayrıca bir ergonomi sağlıyor. 12mm kalınlığındaki HTC Snap”in ekranının hemen altında bir iztopu yer alıyor. Ancak iztopunun hassasiyetinin biraz daha geliştirilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Ancak genel bakışta, kullanıcıların gereksinim duyduğu tüm özellikleri karmaşıklığa yol açmayacak şekilde bir arada sunacak şekilde tasarlanmış.

Yüksek hızda 3G HSPA bağlantısına sahip cihaz, kullanıcıların telefon üzerinden sevdiklerine fotoğraf göndermelerini, sosyal iletişim sitelerine bağlanmalarını veya büyük dosyaları internetten indirmelerini hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor.

  HTC Snap
Inner Circle
HTC’nin Inner Circle özelliği (yakın çevre), HTC Snap cep telefonunda özel olarak tasarlanmış bir Inner Circle tuşuyla kullanılabiliyor. Böylelikle kullanırken sadece bir tuşa basarak, daha önceden tanımladığınız kişilerden gelen e-postalarınızı gelen kutunuzun en üst sırasına taşıyabiliyorsunuz. Böylelikle önemli gruplardan gelen mesajlarınıza zaman kaybetmeden görebiliyor ve anında yanıtlayabiliyorsunuz. Ayrıca tek tuşla MSN Messenger oturumunuza da ulaşabiliyorsunuz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here