Ana sayfa Mobil HTC Sensation ilk kez Vodafone’da!

HTC Sensation ilk kez Vodafone’da!

0

HTC”nin En Hızlı ve En Gelişmiş Telefonu Sensation ilk defa ve sadece Vodafone”da!

HTC Sensation, Türkiye”de sadece Vodafone Cep Merkezleri”nde satışa sunuldu. Cepnet paketini 24 ay boyunca kullanan aboneler ayda 69TL”ye HTC”nin en güçlü multimedya telefonu Sensation”a internet paketiyle birlikte sahip olabilecekler.
htc sensetion

02 Ağustos 2011, İstanbul – En son teknoloji ile üretilen cihazları ve en yeni uygulamaları kullanıcılarının beğenisine sunan Vodafone Türkiye, HTC”nin en güçlü akıllı telefonu HTC Sensation”u Türkiye”de satışa sunuyor.

Aboneler mobil internet ihtiyaçlarına göre CepNet veya 1 GB”lık internet paketlerinden birisini tercih ederek, 24 ay kullanım karşılığında HTC Sensation”a sahip olabilecekler. Cepnet paketini tercih eden abonelere HTC Sensation ayda 69TL”ye, 1GB”lık internet paketini kullananlara ise ayda 81TL”ye sunuluyor. Aynı zamanda aboneler herhangi bir kısıt olmadan kendilerine en uygun olan tarifeyi seçip Vodafone”un avantajlı tarifelerinden de faydalanabilecekler.
 

4.3 inç büyüklüğünde, 540×960 piksel çözünürlüğünde Super LCD ekranıyla akıllı telefonlar içerisinde rakiplerine fark atan HTC Sensation, aynı zamanda 1,2 GHz”lik çift çekirdekli güçlü işlemcisiyle benzersiz bir internet deneyimi sunuyor. HTC Sensation”un üzerinde yer alan 8 Megapiksel çözünürlüğündeki çift LED’li kamerası 1080p yüksek çözünürlükte ve HD kalitesinde video kaydı yapabiliyor. 32GB destekli 8GB dahili Micro SD depolama alanı ile satışa sunulan HTC Sensation ile günlük resim, video ve dökümanlarınızı her zaman yanınızda taşıyabiliyor, günlük hayatınızı organize edebiliyorsunuz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here