Ana sayfa Haber HTC, RE ile 9 Ocak”ta canlı yayına hazır

HTC, RE ile 9 Ocak”ta canlı yayına hazır

0

Mobil inovasyon ve tasarımlarına yenisini katan HTC, yeni RE kamerasında YouTube Live üzerinden YouTube”a gerçek zamanlı iletim imkânının gelişini duyurdu. İnsanlar artık YouTube hesaplarına bir RE kamera bağlayıp dünyanın dört bir yanındaki izleyicileri ile canlı yayına açılan bir bağlantı sağlayarak kendi hayatlarından kolaylıkla canlı yayın yapabilecek.

HTC RE kamerası ile Youtube canlı yayını ne zaman başlayacak?

HTC RE kamerası ile gerçek zamanlı video paylaşım özelliğini 9 Ocak’ta Google Play™ mağazasında Android üzerinden temin edilebilecek. Yeni canlı yayın özelliği RE kullanıcılarının sadece harika videoları kolaylıkla yakalamasına değil aynı zamanda özel anlarını ve en sevdikleri etkinlikleri orada olamayanlar ile paylaşmalarına da imkân tanıyan bir proje geliştirdi. 

 

ülkenin veya dünyanın herhangi bir yerindeki dostlar ve takipçiler veya seyahat halinde aile üyeleri böylece yaşananlara anında tanıklık etme fırsatı bulmanıza imkan tanıyan proje kapsamında iOS kullanıcıları için de   ücretsiz güncelleme, 2015″in ilk çeyreği içinde temin edilebilecek.

RE kameranın geniş açısı ve küçük formu herhangi bir şey kaçırmamasını sağlamaması ile dikkat çekiyor. RE kamera her zaman akıllı telefon ve bulut üzerinde yedeklemenin yanı sıra bir microSD kart üzerinde en değerli anıları saklama imkânı sunacak.

Videolarda en üst düzeyde verim almayı hedefleyen gerçek zamanlı yayın özelliği, hem kullanımı kolay hem de kullanışlı bir eklenti olarak piyano resitalleri, tüplü dalışları, doğa keşiflerini ve daha pek çok aktiviteyi yayınlamayı kolaylaştırıyor.

HTC RE projesine nasıl dahil olunuyor

Canlı yayının paylaşılacağı insanlara önce yayın bağlantısı ve bağlanmaları gereken zaman gönderilerek davet ediliyor. Yayını canlı izleyemeseler bile, SMS veya sosyal ağlar üzerinden iletilen bağlantı yayın sonra erdikten sonra da aktif olmaya devam ediyor. İzleyicilerin yayınları görüntüleyebilmek için bir YouTube hesabına ihtiyacı bulunmuyor. Canlı yayınlar videoları bağlantıya sahip olan veya bunu YouTube üzerinde keşfeden herkes tarafından izlenebilmesini sağlayan genel modda veya kısıtlı bir izleyici grubu ile sınırlanarak özel modda sunulabiliyor.

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here