Ana sayfa Mobil HTC One serisini resmen tanıttı!

HTC One serisini resmen tanıttı!

0

tasarımcısı HTC, dikkat çeken tasarımı, muhteşem kamerası ve gerçek ses deneyimi ile en yüksek kalitede mobil deneyim sunan yeni HTC One Serisi”ni tanıttı

HTC, 3 yeni cepten oluşan “One” serisini Barcelona’da devam eden Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC 2012) ortaya çıkardı. HTC’nin Android 4.0’lı ilk resmi cepleri özelliğine sahip telefonların üçü de Beats Audio ile geliyor.
 

HTC One S (solda), HTC One X (ortada) ve HTC One V (sağda)

İşte yeni HTC’lerin özellikleri:

HTC One X: Daha önceden “Endeavor” ve “Edge” kod isimleriyle sızan cep, HTC tarafından “sınıfının en iyisi” olarak tanıtılıyor ve üstün bir performans sunacak gibi görünüyor. Telefon, 4+1 çekirdekli 1.5GHz nVidia Tegra 3 işlemci, 8MP kamera, polikarbonat gövde, 4.7 inç Super LCD 2 720p ekran ile geliyor. Cihazın 12 çekirdekli bir GPU’ya sahip olduğu söyleniyor. One X’in kullanmak için bir microSIM’e ihtiyaç duyuluyor.
 

HTC One V: HTC Legend’in devamı sayabileceğimiz cep, tek çekirdekli 1GHz Snapdragon işlemciye, 8MP kameraya sahip.
 

HTC One S: 4.3 inç ekrana sahip cep, çift çekirdekli 1.5GHz Snapdragon çip ile geliyor. Sadece 7.9mm kalınlığındaki cep, HTC’nin şimdiye kadarki en ince cebi. One S, “Seramik metal” kaplaması ile uzun bir süre iyi görünme sözü veriyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here