Ana sayfa Donanım HTC One Mini 2″nin özellikleri belli oldu

HTC One Mini 2″nin özellikleri belli oldu

0

HTC One Mini 2“nin, 5 MP ön kamerası yüksek kaliteli selfie fotoğraflar çekme garantisiveriyor. ön kamera zamanlayıcısıyla kullanıcılarına fotoğraf çekilmeden önce pozlarını ayarlamak için yeterince zaman tanıyor. Böylece tekrar çekim yapmaya gerek kalmıyor. HTC One Mini 2, Touch Up özelliği sayesinde otoportrelere profesyonellik katmak, cilt kusurlarını düzeltmek, kırmızı göz engellemekve tüm bunları yaptıktan sonrabile hâlâdoğal görüntü elde etmekiçin kullanıcılarına güzelleştirici küçük rötuş imkanları veriyor. Ayrıca Touch Up“ın gözbüyütme özelliğini kullanarak selfie“lerinize Japon çizgi romanlarındaki gibi bir efekt verebilir, eğlencenizi ikiye katlayabilirsiniz.

 

 

HTC One Mini 2'nin özellikleri belli oldu

 

 

Kompakt olmasına rağmen güçlü, canlı ve net ses kalitesine sahip olan HTC One Mini 2,HTC Boomsound ses teknolojisi sayesinde daha önce hiç olmadığı kadar parlak bir ses çıkarıyor. HTC OneMini 2,HTC One (M8)“deki aynı hoparlörle donanmış.Bu sebepleödüllü HTC One ailesiyle özdeşleşen çift-ön hoparlörü sayesinde yüksek kaliteli ve üç boyutu sesler üreten ve batan sopranoya kadar uzanan zengin bir ses tonu yelpazesi bulunduruyor.
 

 

 

HTC BlinkFeed™, HTC One Mini 2“nin ana ekranını en son haberlerin ve sosyal medya güncellemelerinin olduğu bir canlı yayın akışına dönüştürüyor.Bu özellik sayesinde kullanıcılar için önemli olan içerikler daha ulaşılabilir ve daha önce olmadığı kadar kolay okunabilir hale geliyor.Sayısı gittikçe artan ve şu anda 1000″den fazla olan ortaklardan gelen bildirimler uyarlanabilir ekran bölmelerinde bir araya getiriliyor ve en güncel bilgileri doğrudan ana ekrana vererek sosyal medya güncellemelerini ve favori haber başlıklarını gösteriyor. HTC BlinkFeed™, devamlı içerik akışı sayesinde farklı haberleri daha kolay ve hızlı bir şekilde görüntüleme imkanı sunarak kullanıcılarını her zaman son gelişmelerden haberdar ediyor.
 

 

HTC One Mini 2'nin özellikleri belli oldu

 

 

En unutulmaz deneyimlerinizi 13MP kamerayla Zoe Highlight videoları olarak kaydedebilir,bunları HTC Zoe uygulaması* ve diğer sosyal medya kanalları yoluyla aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Remix fonksiyonu isetakipçilerinize deZoe Highlight videoları yaratmaları için kendi fotoğraflarını, videolarını ve ses kayıtlarını ekleme seçeneğini sunarak bu unutulmaz anları her açıdan takrar yaşamanızı sağlıyor.
 

 

İlk önce telif hakkı sahibinin iznini güvence altına almadan, Zoe Highlights özelliğiyle ilgili telif hakkı bulunan herhangi bir materyali çoğaltmayın, dağıtımını yapmayın ya da başka şekillerde kullanmayın. Zoe uygulamasıyla gönderilen tüm içerikler kamuya açıktır ve kullanımı kısıtlanamaz.

 

HTC One Mini 2'nin özellikleri belli oldu

 

 

HTC One Mini 2, Kurşun Gri, Gümüş ve Altın renk seçenekleriyle EMEA (Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu), Asya ve Türkiye”de Haziran ayında satışa sunulacaktır.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here