Ana sayfa Haber HTC One M9″un özellikleri ve bilinmeyenleri

HTC One M9″un özellikleri ve bilinmeyenleri

0

htc one m9 özellikleri htc one m9 ne zaman

 

 

HTC One kullanıcıları, One M9 dedikodularıyla beraber gözlerini mart ayına dikti. MWC’de tanıtılacağı söylenen HTC One M9 Snapdragon 810 ve üstün RAM performanslarının yanısıra tasarımıyla da konuşulacak. Freelance sanatçılarla anlaşıldığı söyleniyor ve bu anlaşmalar HTC’nin yeni akıllı telefonu One M9′u yılın en dikkat çekici telefonu yapması bekleniyor. Firma, One M9 için gittiği ortaklardan biri Under Armour bir diğeri de Dolby Logic. 

Under Armour ile HTC ortak geliştirdiği sağlık uygulamaları One M9 ve aynı organizasyonda tanıtılacağı söylenen akıllı bilekliğini farklı kılacak. Başka duyumlara göre HTC ve Under Armour, Tottenham Spurs futbol takımıyla bu fitness uygulamasını geliştirdi. Tamamen profesyonel ekiplerce geliştirildi ve diğer firmaların ürettiği akıllı bilekliklere oranla daha uygun maliyetli olması bekleniyor.

HTC’nin One M9 için masaya oturduğu diğer firma ise, Dolby Logic. HTC One M9‘un ses yazılımının tamamen Dolby’nin laboratuvarlarında geliştirildi. Ses donanımı ve ses yazılımı konusunda, geçmişte kullanıcıları tatmin eden Beats Audio’dan daha üstün olması bekleniyor.

HTC One M9, Android 5.0 Lollipop’un tasarım anlayışına göre tasarlandı. Dedikodulara göre Material Design diliyle tasarlanan cihaz, Nexus‘taki sanal tuşları bulundurabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here