Ana sayfa Haber HTC One M9″a büyük yazılım güncellemesi geliyor

HTC One M9″a büyük yazılım güncellemesi geliyor

0

Mart ayında MWC 2015’te tanıtılan HTC One M9 modeli, tanıtıldığından bugüne kadar, ısınma ve kamera performansı hakkında eleştiri alıyordu yüksek seviyede. Pil performansı beklendiği gibi olsa da, yazılım bazlı olarak bazı modellerde ısınmalara eş değerli olarak pil performanslarında düşüklük görülebiliyor, HTC One M9‘a gelen ilk eleştiriler cihazın kullandığı kamera altyapısı ile ilgiliydi. Bir tepe seviyeli modelin aşağısında görüntü performansı sergilediği gibi eleştiriler yapılıyorken HTC kendi içerisinde yayımlayacağı büyük yazılım güncellemesini kamera donanımına yönlendirecek.

HTC tarafından da onaylanan bu yazılım güncellemesinde şarj süresi, batarya harcama süresi, Google uygulamalarındaki tipogrrafi değişiklikleri yer alacak. üstelik firma tarafından yapılan açıklamaya göre, Skype, YouTube veya Hangouts gibi uygulamalarda dahi pil kullanım performansı artış gösterecek, olumlu hale gelecek.

Detaylı olarak kameraya gelecek olan özellikler arasında da karanlık çekim modlarında ve farklı fotoğraf çekim modları da var. Bu güncelleme, HTC One ailesi için gelecek olan Android 5.1 güncellemesi için kritik bir güncelleme.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here