Ana sayfa Haber HTC One M8 Android Marshmallow güncellemesi yayımlandı

HTC One M8 Android Marshmallow güncellemesi yayımlandı

0

HTC One M8 Android Marshmallow güncellemesi İngiltere’de yayımlanmaya başladığı gibi adım adım avrupa’nın diğer kentlerinde de yayımlanıyor. HTC‘nin kendi Twitter adresinden yayımlandığı kadarıyla One M8 Android Marshmallow güncellemesi bu hafta bitiyor, şubat ayı içerisinde de One M9 ve A9 ailesi bu Android 6.0 Marshmallow güncellemesini almaya başlayacak.  Bu arada bu güncelleme tarihleri küresel bir güncelleme tarihi mi, yoksa sadece yine İngiltere için mi geçerli bilinmiyor.

Diğer bilgilere göre ise Türkiye dahil olmak üzere kalan ülkelerde Android Marshmallow güncellemesi şubat sonu, mart başı dönemlerinde yayımlanacak. Bunun sebebi ise, firmalar güncellemelerini (Android) cihaz satış durumlarına göre belirliyorlar. Cihaz satış rakamlarının azlığına göre, deneme sürümü oluşturmak adına o ülkelerde ilk başta yayımlanılır.

Twitter adresinde güncellemelerin 2 gün içerisinde başlatılacağını belirtse de, yabancı kaynaklı forumlara baktığımızda şimdiden güncellemeyi almaya başlayanlar var.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here