Ana sayfa Haber HTC One M8 Android 5.1.1 güncellemesi yayımlanmak üzere

HTC One M8 Android 5.1.1 güncellemesi yayımlanmak üzere

0

HTC, One M8 modeline Android 5.1.1 güncellemesini yayımlamaya hazırlanıyor. Muhtemelen One M8 modelinin alacağı son Android güncellemesi olacak olan Android 5.1.1 güncellemesi, beraberinde Sense 7 güncellemesini de getirecek. Haliyle boyut ve süreç olarak oldukça büyük rakamarla gelecek olan bir güncelleme. One M9 ile birlikte tanıtılan Sense 7, Android 5.1.1 stabilizasyonuna da sahip olduğu için bu düzeyde, yani arayüz sebebinden bir Android 5.1.1 problemiyle karşılaşmayacaksınız. Fakat Android 5.1.1 güncellemesindeki sorunlar her zamanki sorunlar; Clean Master’da görünen problemler, Google Photos‘taki problemler hala Android 5.1.1 güncellemesindeki problemlerin başını çekiyor. 

Yakın zaman içerisinde HTC, Twitter üzerinden bir kullanıcıya Android 5.1.1 güncellemesinin, ağustos ayında HTC One M8 modeline geleceğini söylemiş, tarih olarak da ağustos ayını göstermişti. Herhangi bir gecikme veya erteleme kararı olmamakla beraber HTC One M8 Anddroid 5.1.1 güncellemesi, büyük bir ihtimalle bu hafta itibariyle başlayacak, daha önce de olduğu gibi avrupa’da ilk sırada yayımlanacak olan güncelleme, birkaç hafta içerisinde ülkemize de yayımlanması bekleniyor. 

Son olarak Android 5.1.1 güncellemesi, HTC One M7 modellerine gelmeyeceği ve bu modelden güncelleme desteğinin çekildiği epeyce önceden söylenmişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here