Ana sayfa İnternet HTC One ile dünya tasarım merkezlerine yolculuk

HTC One ile dünya tasarım merkezlerine yolculuk

0

HTC ve ünlü tasarım dergisi Wallpaper kültür-sanat ve teknolojiyi bir araya getiren önemli bir birlikteliğe imza attı

.İki büyük marka, dünyanın en üstün tasarım şehirlerinden ilham verici içerikleri, doğrudan akıllı telefonunuza getirecek olan küresel bir kampanya başlattı. Tasarım hayranlarına özel uygulama geliştirilmesini sağlayan halkla ilişkiler kampanyası ve dijital kampanya, EMEA, ABD ve Asya Pasifik’te 2013 boyunca devam edecek.

 

ücretsiz indirilen Wallpaper* “HTC Global Tasarım Turları” android uygulaması; uluslararası ve etkili tasarımcılar tarafından tavsiye edilen üst düzey uluslararası tasarım fuarına ev sahipliği yapan Milano, New York ve Hong Kong gibi şehirlerdeki, “yapılması gereken” şeyler ve “görülmesi gereken” noktalar üzerine yoğunlaşıyor. Her şehri temsil eden şarkıların, HTC One BoomSound™”un eşsiz ses deneyimi sunan çift ön hoparlör özelliğiyle sunulduğu tasarım fuarı, hem ziyaretçileri hem de kent gezginleri için daha sürükleyici bir deneyim yaşatıyor.
 

9 – 14 Nisan tarihleri arasında, Milano”da ev sahipliğini yapan Salone del Mobile”da yer alan ve ev mobilya sektörü için global referans olan fuar, her tasarımcı için önemli bir nokta oldu. Tasarımcı Tom Dixon’un Bilim ve Teknoloji Ulusal Müzesi’ndeki vitrini MOST ve Bastard Store’daki kapalı buz pateni pisti gibi yıl boyunca en sevilen tasarım noktaları paylaşıldı. HTC Global Tasarım Turları’nın ikinci durağı New York, 18 – 21 Mayıs 2013 tarihleri arasında Kuzey Amerika”nın küresel tasarım platformu olan 25. Uluslararası çağdaş Mobilya Fuarı”na (ICFF) ev sahipliği yaptı. “En iyi gezici sergiler”, Wallpaper* New York Editörü Pei-Ru Keh, One&Co (HTC) Yöneticisi Irina Kozlovskaya ve moda tasarımcısı Andrew Wren tarafından seçildi. Ziyaretçiler, uygulamayı kullanarak, şehrin en alışılmadık tasarım merkezlerinde yeni tecrübeler edindi. Global Tasarım Turları”nda son durak ise Hong Kong oldu. 22 Mayıs 2013 tarihinde gerçekleşen Pekin Tasarım haftasının kreatif direktörü Andre Fu, Aric Chen ve HTC One&Co müdürü ve kreatif direktörü olan Jonah Becker, Hong Kong’un sunacağı en yeni ve keşfedilmemiş tasarım lokasyonlarından seçtiklerini paylaştı. Kullanıcılar; kafeleri, galerileri ve gelecek vaat eden Tai Hang mahallesinin butiklerini keşfedip, en son ortak sanatsal çalışmaları görebilmek için Cattle Depot Sanatçı Köyü”nü gezdi.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here