Ana sayfa Mobil HTC One Avrupa”nın en iyisi seçildi!

HTC One Avrupa”nın en iyisi seçildi!

0

HTC”nin amiral gemisi HTC One, Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından “Avrupa”nın İleri Düzey En İyi Akıllı Telefonu” seçildi. “HTC One” teknolojisinin başarısı bir kez daha taçlandı

HTC”nin büyük beğeni toplayan “HTC One” telefonu, Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından “Avrupa”nın En İyi Akıllı Telefonu” seçildi. Dünyanın ileri gelen otoritelerinden EISA, HTC One”ı eşsiz kullanıcı deneyimi sunan sözleri ile övdü.

EISA Jürisi tarafından “Yakın zamanda herkesin sahip olmak isteyeceği bir akıllı telefon” olarak tanımlanan HTC One”dan “sosyal medya, eğlence ve popüler içerik güncellemelerini, haber ve fotoğraflarını tek bir ekranda canlı akış ile gösterebilen cesur bir deneyim” şeklinde bahsedildi. BlinkFeed”in yanı sıra Sense arayüzü ile Jüri”nin gözdesi oldu.
 

HTC One”ın kamera kalitesinden son derece etkilenen EISA jürisi: “UltraPiksel kamera ile ışık hassasiyetini büyük ölçüde geliştiren bir görüntü sensörü sunuyor. Optik Görüntü Sabitleme, Makro ve HDR desteği; tek seferde 20″ye kadar fotoğraf ile 3 saniyelik bir video kaydederek en önemli anlarınızın canlı galerisi Zoe gibi, çok sayıdaki fotoğraf uygulaması da önceden yükleniyor. ön stereo hoparlörler Dr. Dre”nin “Beats Audio” yazılımı sayesinde eşsiz bir dinleme deneyimi sunuyor. Bu HTC akıllı telefon gerçekten türünün tek örneği!” yorumunu yaptı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here