Ana sayfa Haber HTC One Android 5.0 güncellemesinde gelişmeler var

HTC One Android 5.0 güncellemesinde gelişmeler var

0

HTC One M7 ve HTC One M8 kullanıcıları, 90 günlük sürenin dolmasıyla beraber cihazlarına sabırla Android 5.0‘ı bekliyorlar. Beklemelerine değecek çünkü büyük oranda iyileştirilmiş sürümler, HTC One kullanıcılarına sunulacak. Android 5.0’da, herkesin bildiği gibi problemlerle yüzleşiliyor. %80’e varan ve daha da artış gösteren RAM kullanımları, kullanıcıya göre değişiklik gösteren pil kullanım artışları, Android 5.0’ın biraz problemli olacağının habercisiydi.

Yaklaşık iki ay sonra Asus ZenFone’lara da gelecek olan Android 5.0, 5.0.0‘daki problemlerini büyük ölçüde 0.1’de iyileştirdiğini LG G3’lerde gördük. Geçtiğimiz hafta LG G3’lere Android 5.0.1 yayımlanarak, iyileştirmeler ve yamalar kullanıcıyla paylaşılmıştı. Büyük ihtimalle HTC One M8 ve One M7 kullanıcıları, sürümün 5.0.0 versiyonunu alacaklar, ancak ilk Android 5.0′a oranla daha stabil ve daha RAM dostu bir sürümle karşılaşacaklar.

Şubay ayı itibariyle HTC One M8 ve HTC One M9, Android 5.0‘a daha da yaklaşmış bulunuyor. Lollipop henüz %2’ye bile ulaşmamışken, Android 5.0‘ın yeni cihazı HTC One serileri olacak. Bazı kaynaklara göre, Android 5.0, MWC 2015 itibariyle kullanıma tamamen kullanıma açık olacak. Buna, Galaxy Note serileri de dahil.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here