Ana sayfa Haber HTC One A9 modelinin görseli ortaya çıktı

HTC One A9 modelinin görseli ortaya çıktı

0

HTC‘nin sosyal medya kanallarından HTC Source’da, One ailesinden yeni üye A9 modelinin (inandırıcı olmayan) görseli yayımlandı. Bir HTC One modelinin görseline göre oldukça amatörce montajlanan One A9 görseli, iki farklı model varyasyonuna dikkat çekiyor.  Söz konusu sitenin daha önce sızıntılar konusunda nokta atışları bulunuyordu ancak montaja bakarsak epeyce amatörce bir iş.

HTC‘nin yeni One modeli One A9, 20 Ekim tarihinde tanıtılacak, HTC de ürünle ilgili detaylı olarak haberleri basına sunmuştu. Bu görselle birlikte bilinmeyen bir konu daha açığa kavuştu; iki farklı varyasyon piyasaya sürülecek. Görsel olarak inandırıcılıktan uzak bir görsel fakat farklı kaynaklarda direkt render olmayıp “benzetilen” bir çizim olduğu belirtiliyor. Yani ürün render’ından çok bu modeli gören birinin amatörce PC’de çizdiğini değerlendirebiliriz. HTC One A9 modeli tamamiyle aynısı olmayabilir, tasarım olarak benzerlikler içerecektir.

HTC One A9’un bilinen özellikieri; 2GB RAM, 13mp kamera, parmak izi sensörü, 5″ Full HD AMOLED ekran, Snapdragon 617 işlemci.

kaynak: HTC Source

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here