Ana sayfa Donanım HTC”nin MWC 2015 planları

HTC”nin MWC 2015 planları

0

 

HTC ile ilgili çoğunlukla One M9 haberleri çıksa da HTC farklı teknolojiler üzerinde de çalışıyor. Merakla beklenen HTC One M9‘un yanısıra rötarlı olarak gelecek olan HTC akıllı saat de, MWC 2015 fuarında HTC standlarını süsleyecek. Android Wear platformuna yönelik tasarlanan HTC akıllı saati, yuvarlak yapıya sahip ve dijital değil analog gösterime sahip olacağı, tasarımcıların beklentileri arasında. Akıllı saatinin yanında ek olarak sürpriz bir şekilde HTC imzalı bir POV kamerası daha, firmanın ürün yelpazesine eklenebilir. HTC‘nin IFA 2014’te tanıttığı ve denizaltı vizörüne benzetilen POV kamerası henüz Türkiye’ye gelmemesine rağmen YouTube kampanyaları ile birlikte artık bu kamerayı yakından tanıyoruz. HTC’nin yeni nesil POV kamerası, eski görünümüyle değil küp tasarımlı olacağı da gelen haberler arasında. Minimal düzeyde ve bir cekete bile iliklenecek tasarıma sahip olacak. Burada Polaroid’in Cube kamerasını örnek olarak gösterebiliriz.

HTC One M9 için bir kampanya odaklı bir ürün bekleniyor. Yani, HTC One M9‘u solo olarak değil bir paket içerisinde satma planı oluşturmuş olabilir. Bu akıllı bileklik, kulaklık seti gibi bir ek ürünü kapsayan kampanyalı bir paketten söz ediliyor. Bununla birlikte yazılım olarak HTC Sense yazılımı için yeni arayüz tasarımı ve yeni özellikleri de tanıtılacak dedikodulara göre. Sense yazılımına ek olarak Android 5.0 da daha somut olarak HTC One‘lara yükleniyor olacak.

Ekim ayındaki Nexus 9 lansmanında, HTC, Nexus 9 üzerinde fazla durmamıştı. MWC’de ise Nexus 9 ile ilgili de bir lansman gerçekleştirmesi bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here