Ana sayfa Haber HTC”nin IFA 2014 sürprizi!

HTC”nin IFA 2014 sürprizi!

0

HTC Desire 820, Berlin’deki IFA fuarında tanıtıldı. HTC Desire 820, HTC‘nin patentli yazılımı HTC BoomSound ve yüksek kalitede görüntüleme özellikleriyle orta segment akıllı telefonların akıbetini tekrar çizdi. 

HTC‘nin Desire 816′nın devamı olarak piyasaya süreceği Desire 820 modeli, 4G LTE bağlantı özelliği ile Qualcomm Snapdragon 615 işlemcisi, 64 bit çoklu çekirdekli merkezi işletim ünitesini bir araya getirerek altyapı sağlıyor. Bunun üzerine, 5.5″ yüksek çözünürlüklü ekranı aracılığı ile tatminkar bir görüntü kalitesi de sağlıyor. HTC‘nin kendi patentli özelliği olan Stereo BoomSound da bunların cabası.

HTC Desire 820 ayrıca, gezginler için ve sosyal medya insanları için etkileyici fotoğraf çözümleri de sağlıyor. 8 megapiksel ön kamera ve cihazda bulunan ileri seviye fotoğraf yazılımları sayesinde yüksek kalitede fotoğraflar çekilmesini sağlıyor. Live Makeup gibi pürüz giderme programı ve Photo Booth isimi verilen birçok anı bir görüntü içerisinde yakalayabileceğiniz özellikler de cihazla birlikte sunulan marifetler arasında.

 

Ses konusunda geliştirilen BoomSound özelliği, görüntüde Zoe Highlights özelliği, 5.5″ ekran kullanıcıya uygun fiyattan sunulacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here