Ana sayfa Haber HTC MWC”de One M9 ile koşacak!

HTC MWC”de One M9 ile koşacak!

0

 

 

 

Son günlerde HTC One M9 ile ilgili “duyum” haberleri epeyce paylaşılır oldu. Genelde çinli sitelerden alıntılı yapılan bu haberler, şimdiye dek kendini tekrarlasa da, elimizde HTC One M9 ile ilgili yeni duyumlar var! HTC, One M9 ile neler amaçlıyor, bir bakalım.

HTC One M9‘u, ilk haberleri geldiği dönemde sadece bir akıllı telefon olarak ele aldık. Kamera donanımı, Snapdragon 810 çipi, yükseltilen RAM’i ve Ultrapixel’e nazaran iyileştirilmiş kamera yazılımlarıyla önceden tanıtıp, nasıl bir ürün olacağını, sizlere neler katacağını araştırıyorken, bu gece itibariyle HTC One M9 özellikleri ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. İddialara göre HTC One M9 sadece tek bir ürün olarak değil, bir ürün yelpazesi olarak yerini alacak. Ekim ayından beri beklediğimiz HTC akıllı saati de kendini gösterirken HTC‘nin yeni ses yazılımı da 2015 MWC’de tanıtılacak gibi. Ses konusundaki ortaklarının ise Dolby Logic olacağını düşünüyoruz.

HTC, One M9 ile beraber tanıtacağı akıllı saati için oldukça yeni bir materyal denedi. Materyal, Sony’nin kısa dönem içerisinde tanıtacağı elektronik kağıtlı akıllı saatine fazlasıyla benziyor. Ekonomik fakat bükülüp şekil alabilen saat tasarımı olarak yerini alabilir. Bir akıllı saat tanıtıyorsanız, mutlaka bir sağlık uygulaması da yayımlamak zorundasınız. Bu uygulama, geçmişten günümüze gelen dedikodulara göre Under Armour destekli olacak. “Kesin” demiyoruz fakat HTC One M9 süreç değerlendirmelerine ve yeni çıkan haberlere  bakılırsa, bambaşka bir HTC One yelpazesi bizleri bekliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here