Ana sayfa Haber HTC modelleri için Android Marshmallow güncelleme tarihleri görüldü

HTC modelleri için Android Marshmallow güncelleme tarihleri görüldü

0

HTC, hem Sense sürümünün güncellemesiyle ilgili çalışırken hem de, Valve ile geliştirilen VR gözlüklerini de farklı işletim sistemleri çevçevesinde test etmeye başladılar. Gözlük aslında gelecek yıl piyasada olacak fakat bu gelişmelere rağmen HTC‘nin akıllı telelefon pazarındaki hamleleri bir türlü firmanın istediği düzeyde kalmadı. Android Marshmallow konusunda da sessizliğini temmuz ayından bu yana korurken tüm HTC modellerinin Android Marshmallow yol haritası şu an itibariyle belli olmuş gibi görünüyor. Firmadan da bununla ilgili bir yalanlama gelmedi. Ek olarak HTC temmuz ayında hangi modellerine Android Marshmallow‘u sunacağını zaten belirtmişti, sadece tarihleri belli değildi.

Daha önce de söylendiği gibi Android Marshmallow güncellemesini almayacak modellerden biri HTC One M7 modeli. One M7 modeli için Sense arayüzü de son günlerini yaşadı, yani bu model artık miladını doldurdu HTC için.

Listenin başında elbette HTC One M9 modeli yer alıyor. One M9’un alacağı Android Marshmallow güncelleme sürümü ise Android 6.0.1. Firma, tüm Android Marshmallow güncellemelerini 2016 2. çeyreği itibariyle tamamlayacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here