Ana sayfa Mobil HTC J Butterfly geliyor, ama nereye?

HTC J Butterfly geliyor, ama nereye?

0

HTC’nin J güncellemesi J Butterfly, sadece uzakdoğuda satışa sunulacak olsa da, özellikleriyle akıllı telefon dünyasına büyük katkı sağlayacak gibi görünüyor…
 

1080p telefonlar giderek yaygınlaşıyor. HTC de bu alanda seçkin örnekler sunmayı ihmal etmiyor. Firmanın yeni J Butterfly adlı akıllı telefonu, amiral gemi sıfatını üstlenecek türden özelliklerle karşımıza çıkacak. Tam 5 inç boyutuna sahip olacak olan kelebek, 440 ppi”lık Super LCD 3 özellikli bu ekran üzerinde 1080p video oynatabilecek. 1.5 GHz”lik saat hızına sahip dört çekirdek ile çalışacak olması ise işin bir diğer boyutu. 2 GB bellek ile çalışacağı açıklanan telefon, NFC, LTE, Bluetooth 4 gibi bağlanılabilirlik özelliklerini de bünyesinde barındıracak. 16 GB dahili alanı, dilerseniz microSD kart ile arttırılabilecek.
 
HTC J Butterfly

HTC J Butterfly, adından da anlaşılacağı üzere 2012 ikinci çeyrekte görücüye çıkan HTC J”nin bir üst modeli olacak. ülkemize gelir mi şimdilik bilemiyoruz, fakat gelirse oldukça büyük ses getireceği kesin. Unutmadan hemen ekleyelim; HTC J Butterfly, Android 4.1 Jelly Bean ile birlikte karşımıza çıkacak.
 


HTC PPI”a abanıyor!

HTC J Butterfly”ın 440 ppi (inç başına düşen piksel sayısı, pixel per inch) gibi bir piksel yoğunluğuna sahip olacağı açıklandı. Bu, kelebeğin piyasadaki en güçlü ppi değerine sahip telefon olacağı anlamına geliyor. Firmanın halihazırda piyasada bulunan Windows Phone 8 yüklü 8X telefonu da 342 ppi değeri ile en yüksek ppi”lı telefonlar arasında zirvede bulunuyordu.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here