Ana sayfa Mobil HTC, Gratia’yı sunar

HTC, Gratia’yı sunar

0

HTC Gratia”nın Avrupa lansmanını duyurdu

Dünya çapında akıllı telefon tasarımıcısı olan HTC Corporation, bugün Android akıllı telefon portföyüne zengin ve şık bir seçenek oluşturan HTC Gratia”nın Avrupa lansmanını duyurdu.
Tarz ile işlevselliği bir araya getiren şık ve kompakt bir cihaz olan HTC Gratia, sert kenarları yok eden “wrap-around”” yumuşak kapağı ve oto fokuslu beş megapiksel renkli kamera özelliği ile dikkat çekiyor. HTC Gratia, 10 cm”i biraz geçen boyu ve yaklaşık 12 gr ağırlığı ile en yeni Android sürümü olan Android 2.2 uygulamasını içinde barındırıyor.

 

 

HTC Gratia telefonunuzu daha kişisel ve doğal bir hale getirmek suretiyle kullanıcıyı odak noktasına alan HTC Sense deneyimini de içeriyor. Ayrıca Facebook, Twitter ve Flicker güncellemeleriniz için, düzenli tek bir güncelleme akışıyla, sosyal ağlar üzerinden daha kolay iletişim kurmayı sağlayan Friend Stream seçeneğini sunuyor.
HTC Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkanı Florian Seiche konuya dair yaptığı açıklamada şöyle diyor: “HTC kullanıcılarına deneyim ve seçeneğin benzersiz bir bileşimini sunuyoruz. HTC Gratia, kullanıcılara yepyeni bir şey sunuyor; HTC Sense yoluyla kişiselleştirilmiş deneyimle buluşan kompakt boyut, cazip tasarım özellikleri ve Android 2.2 sayesinde barındırdığı güç, HTC Gratia”ya eşsiz kılıyor. HTC Gratia”yı Avrupa”daki müşterilerimizin beğenisine sunmak için sabrsızlanıyoruz””.

Erişilebilirlik
HTC Gratia, belli başlı Avrupa pazarlarında cep telefonu operatörleri ve perakende satıcılar yoluyla Kasım 2010 itibariyle erişilebilir olacak. HTC Gratia”nın Türkiye pazarına giriş tarihi henüz açıklanmadı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here