Ana sayfa Haber HTC Desire EYE Türkiye”de

HTC Desire EYE Türkiye”de

0

Multimedya özelliklerine önem verenlerin, gezginlerin, özçekimcilerin merakla beklediği Desire EYE artık Türkiye sınırlarına girmiş bulunmakta. GSM operatörlerinin kontratlı teklifleriyle veya peşin ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Görüntüde piksel oluşturmadan ve bozulmalara neden olmadan yakınlaştırma, detaylı görüntüler alabilmek için geliştirilen HTC yazılımları Desire EYE serisinde kullanıcıyla buluşuyor. 13MP ön kamera ve arka kamera donanımı sadece fotoğraf değil videolarda da olumlu sonuçlar için söz verildi. Dünya çapında satışlara bakılırsa, cihazın alıcı kitlesi sosyal medya odaklı olacağı söylenirken, cihaza gezginlerin yoğun ilgi göstermesi de cihazın hedef kitlesi ile ilgili ayrı detay.

 

HTC’nin bu akıllı telefonuna ismini verdiren Akıllı Göz yazılımı ve Zoe uygulaması, Qualcomm’un Snapdragon 801′i ve 4G uyumluluğu ile birlikte hem multimedya zevkini hem de performansı “kesintisiz” yaşayacaksınız. Bununla birlikte, Yüz Birleştirme, cilt düzeltme, canlı makyaj gibi yazılımlar da HTC Akıllı Göz yazılımının sağladığı avantajlar.

Cihaz, peşin veya GSM operatörlerinin teklifleriyle beraber 1899 TL’den satışa sunuldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here