Ana sayfa Donanım HTC Desire 516 ve Desire 616’yı görücüye çıkarttı

HTC Desire 516 ve Desire 616’yı görücüye çıkarttı

0

 

HTC, birden fazla cep telefonu numarasına sahip kullanıcılar için hayatı daha da kolaylaştıracak iki yeni giriş seviyesi telefonunu görücüye çıkarttı. Hem HTC Desire 516 hem de Desire 616 sahip oldukları  yüksek kaliteli 5 inç ekranları ve çift SIM destekli güçlü işlemcileri sayesinde iş ve özel yaşama ait görüşmeleri, e-postaları, mesajları ve diğer verileri yönetmek için iki farklı SIM kartı için ayrı telefonlar taşıma ihtiyacına da son veriyor. Akıllı cep telefonu kullanıcılarının çoğu, ayrı olan iş ve özel numaraları için birden fazla cep telefonunu aynı anda yanlarında taşımak zorunda kalıyordu. HTC de bu güçlüğü aşmak için, iki SIM kartıyla aynı anda işlem yapabilen, iş ve özel yaşamı tek mobil cihazla yönetme avantajı getiren, uygun fiyatlı, yüksek kaliteli Desire 516 ve Desire 616 akıllı telefonları geliştirdi.

 

ön ve arka kameralar 

Desire 516, 5MP arka ve 2MP ön kameraları bir araya getirirken  8 çekirdekli 1.7Ghz işlemciye sahip Desire 616″da ise Full HD (1080p) video kaydedebilen 8MP çözünürlüklü bir arka kameranın yanı sıra, 720p video çekebilme özelliğine sahip 2MP çözünürlüklü bir ön kamera bulunuyor. 

BlinkFeed 
 

Telefonları ile daha fazlasını yapmak isteyenler için, HTC Desire 616 BlinkFeed, bir bakışta en son haberlere ulaşabilmeyi sağlamak için, flaş haberleri ve sosyal ağ güncellemelerini sürekli, tek bir  görsel akış içinde bir araya getiriyor. HTC Video önizleme özelliği ise, bir etkinlikten en iyi fotoğraf ve video görüntülerinin yanı sıra özel hayata dair unutulmayacak anları şık, profesyonel görünümlü ve kişiye özel tercihlerle kurgulanmış kolaj  içinde bir araya getirmeye olanak sağlıyor. 
 

Yeni HTC Desire 516 Türkiye”de HTC satış noktalarında satışa sunuldu, Desire 616 ise Ağustos ayı itibarıyla HTC satış noktalarından temin edilebilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here