Ana sayfa Haber HTC”den yeni tablet?

HTC”den yeni tablet?

0

HTC‘nin iletişim departmanı çalışanı tarafından atılan “sürprizimiz var!” tweetinin ardından, gözler olası bir One M9′a çevirildi. Fakat burada biz farklı bir ürüne dikkat çekmek istiyoruz çünkü HTC’nin, Nexus 9‘dan başka bir tablet üzerinde durduğu hakkında ciddi söylentiler var. Ayrıca HTC, IFA 2014 fuarından bu güne kadar bir akıllı saat üzerinde çalıştığını açıklasa da bu akıllı saatin 2015 tarihine ertelendiği firma tarafından resmi olarak açıklanmıştı.

Diğer taraftan, CES 2015’te tam olarak hangi teknolojileri resmi olarak açıklanmasa da, firmanın bu akıllı saatini ve tabletini tanıtma ihtimali şimdi daha da güçlendi.

 

HTC tablet dedikodularıyla birlikte, yeni tabletin işletim sistemi de artık merakla bekleniyor. Bazı kaynaklara göre, HTC’nin Nexus 9 üretimi nedeniyle diğer tabletinin Windows işletim sistemli olabileceğini düşünülüyor. Elbette bu konuda resmi bir açıklama yok fakat, kaynaklar Google ile olan anlaşmaları nedeniyle Windows tercihli bir tabletin daha mümkün olduğunu söylüyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here