Ana sayfa Mobil HTC’den, Windows Phone 8″e destek

HTC’den, Windows Phone 8″e destek

0

On yılı aşkın süredir devam eden ortaklıkta yeni dönem

HTC ile Microsoft arasında 2000 yılından bu yana devam eden işbirliği 40 milyonu aşkın telefon satışını kapsıyor. HTC bu işbirliğinin devamı olarak 2012″nin sonlarına doğru Windows Phone 8 akıllı telefonlarını piyasaya sunmaya hazırlanıyor.
 

HTC Corporation CEO”su Peter Chou “HTC, Windows Phone”a her zamankinden daha fazla önem veriyor. Bu yılın sonlarına doğru, yeni ve özel akıllı telefon Windows Phone 8″i kullanıcılarımızla buluşturacak olmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. Microsoft, 2010 yılında piyasaya çıkardığı ilk Windows Phone ile sunduğu eşsiz ve kullanıcı dostu müşteri deneyimiyle, yeni ve güçlü bir mobil ekosisteme öncülük etti.
 

Microsoft Windows Phone Kurumsal Başkan Yardımcısı Terry Myerson ise “2010 yılında piyasaya çıkmasından bu yana Windows Phone, bugün pazarda 100.000 uygulamaya ulaşan harika bir ivme yakaladı. HTC, en yakın ortaklarımızdan biri ve tüketici odaklı yenilikler getirmek gibi ortak bir hedefi paylaşıyoruz ki bu da birlikte çalışmayı kolaylaştırıyor. HTC”nin Windows Phone 8″i ürün portföyüne nasıl yansıtacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here