Ana sayfa Haber HTC’den orta segmente yeni bir soluk: Desire 10 Pro ve Desire 10...

HTC’den orta segmente yeni bir soluk: Desire 10 Pro ve Desire 10 Lifestyle

0

Tayvanlı yeni amiral gemisi HTC 10 ile dikkatleri yeniden üzerine çekmeye başladı. Orta segmente şimdiye kadar fazla iddialı giremeyen HTC, Desire serisine yeni bir soluk getirerek bunu yıkmanın peşinde. Amiral gemisi bir telefonun özellikleriyle bezenen Desire 10 Pro ve Lifestyle şimdiden birçok kullanıcının ağzının suyunu akıtmaya başladı bile.

Şık metalik hatları, altın çerçeveli şeritleri ile HTC 10″nun gösterişli havasını orta seviye bir HTC”de yaşamak mümkün hale geliyor. İki kardeşten Desire Pro küçük kardeşi Lifestyle”a göre bir tık daha üst seviyede özelliklere sahip. Desire Pro Full HD çözünürlükteki ekranı, parmak izi okuyucusu, 20 MP arka ve 13 MP selfie kamerası gibi özellikleriyle piyasada ki bir çok amiral gemisi telefona parmak ısırtacak kadar iddialı özelliklere sahip.

HTC 10″da karşımıza çıkan BoomSound Hi-Fi ses teknolojisi iki Desire”da da mevcut. Bu iki yeni telefonda yer alan dahili ampfilikatör HTC”ye göre kristal netliğinde bir ses deneyimi sunuyor. Tayvanlı piyasada bulunan hiç bir akıllı cihazda kullanıcının aynı ses deneyimini yaşayamayacığını söyleyecek kadar iddialı.

HTC 10″da yer alan Sense arayüzü ve kişileştirme imkanları Desire”ın bu iki yeni yıldızında da mevcut. Donanımsal açıdan 3 GB RAM, 32 GB dahili hafıza ve 2 TB”a kadar hafızayı arttırma imkanı tanıyan Desire 10 Pro ve Lifestyle kullanıcıyı tatmin edecek özelliklere sahip gibi görünüyor. Desire 10 Pro”nun sekiz çekirdekli, Lifestyle”ın ise dört çekirdekli işlemciye sahip olduğunu eklemekte fayda var. İki cihazında henüz fiyat bilgileri paylaşılmış değil. Ancak Kasım ayında Türkiye piyasasında bu iki yeni Desire”ı görmemiz mümkün olacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here